Opole. Jedzenie na wynos. Gdzie zamawiać? WSZYSTKIE lokale! [LISTA]

Opole, jedzenie na wynos. Gdzie zamawiać? LISTA ADRESÓW, NUMERY TELEFONÓW, ZAMÓWIENIA ONLINE
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Opole, jedzenie na wynos. Gdzie zamawiać? LISTA ADRESÓW, NUMERY TELEFONÓW, ZAMÓWIENIA ONLINE

Koronawirus: Gdzie w Opolu jedzenie na dowóz? W Opolu, jak we wszystkich miastach w Polsce, wprowadzono wiele rozwiązań, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Nie działają kina, muzea, teatry i inne obiekty kultury. Zamknięte są także galerie handlowe, restauracje i puby. Otwarte są tylko te lokale gastronomiczne, które oferują jedzenie na wynos lub na dowóz. Sprawdź, gdzie zamawiać w Opolu! Lista lokali, które obsługują dostawy na wynos.

Pandemia koronawirusa odebrała mieszkańcom wszelkie lokale, bary i restauracje. Ministerstwo Zdrowia apeluje, żeby bez powodu nie wychodzić z domu i najbliższe dni/tygodnie potraktować jako kwarantannę. W ten sposób ograniczymy ewentualne rozprzestrzenianie się koronawirusa.

zobacz też: STRIPTIZ i wyżerka! Radny PiS długo nie zapomni tej sesji! Ale WPADKA! [WIDEO]

Sytuacja epidemiczne uderzyła we wszystkie branże, a te gastronomiczne ratują się jeszcze dostarczaniem jedzenia na dowóz. Urząd Miejski w Opolu stworzył listę opolskich lokali gastronomicznych, oferujących sprzedaż posiłków na wynos lub z dowozem do domu. Kolejne firmy mogą się zgłaszać i dopisywać do listy, pisząc e.mail na adres bp@um.opole.pl.

Szukacie restauracji, z której możecie zamówić jedzenie z dostawą do domu? Sprawdźcie! U nas pełna lista!

Opole. Gdzie zamówić jedzenie na dowóz lub na wynos?

UE=ZSRR? Premier Morawiecki jak Korwin-Mikke. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 158