Opole: Niedługo będzie można kupić amfiteatr! Pierwsze szczegóły opolskiego Monopoly. Trwa głosowanie

2022-05-17 10:01
Monopoly Opole. Znamy pierwsze szczegóły. Trwa głosowanie!
Autor: opole.pl mat.prasowe UM Monopoly Opole. Znamy pierwsze szczegóły. Trwa głosowanie!

Opolskie Monopoly coraz bliżej. Pojawiają się pierwsze szczegóły nadchodzącej gry: wiadomo, że najdroższym obiektem na mapie będzie Amfiteatr Opolski i że kolejne zostaną wylosowane w głosowaniu. Opole dołącza do peletonu polskich miast z własną edycją Monopoly. Kiedy gra będzie dostępna?

Monopoly Opole coraz bliżej. Amfiteatr i głosowanie

Monopoly jest jedną z najpopularniejszych gier planszowych na świecie, a jej symbol - Pana Monopoly - kojarzy niemal każdy. Amerykańska gra ma też edycje miejskie: w Polsce to choćby Gdańsk, Gdynia czy Katowice. I niedługo Opole! Niedawno przedstawiono pierwsze szczegóły projektu: wiadomo już, że najdroższym punktem na opolskiej mapie Monopoly będzie Amfiteatr Opolski

Z kolei o tym, jakie miejsce (lub obiekt) będzie drugie pod względem wartości, możecie zdecydować w głosowaniu internetowym. Żeby to zrobić, wystarczy do 23 maja na stronie internetowej miasta wskazać jedną spośród 21 propozycji. Chcesz zagłosować? Kliknij TUTAJ. Na liście jest m.in. Zoo, Dworzec PKP, Filharmonia, MBP, Opolska Wenecja, czy sam Ratusz. - Chcemy przemycić to, co dla mieszkańców jest najważniejsze - komentuje Szymon Guz, przedstawiciel firmy, która stoi za Monopoly.

Zobacz też: Opole odwraca się od Kościoła?! Dotarliśmy do ciekawych danych 

Monopoly Opole. Kiedy będzie można kupić grę?

Gra będzie dostępna do kupienia jeszcze w tym roku, według informacji przekazanych przez Ratusz, z końcem grudnia. Będzie można ją kupić w "wybranych sieciach handlowych i internecie"

Sonda
Kupisz opolską wersję Monopoly?