Opole: Pogoda ZWARIUJE? Typowa JESIEŃ coraz bliżej!

2020-09-23 7:13 Michał Górecki
Pogoda na WEEKEND 12-13 września. Zobacz prognozę IMGW. Jeszcze lato czy już jesień?
Autor: Pixabay Pogoda na WEEKEND 12-13 września. Zobacz prognozę IMGW. Jeszcze lato czy już jesień?

Opole, pogoda. Jaka pogoda w Opolu? Pogoda dzisiaj. Sprawdź prognozę pogody dla Opola! Od wtorku 15.30 oficjalnie rozpoczęliśmy już jesień. Zmieniła się nie tylko data w kalendarzu, najnowsze prognozy synoptyków wskazują na zbliżającą się jesienną aurę. Co to znaczy? Że w najbliższych dniach ryzyko deszczu wzrasta.

Pogoda w Opolu. Synoptycy prognozują jeden z ostatnich ciepłych dni w tym roku. Przed nami najprawdopodobniej tydzień deszczu.

Opole. Pogoda, prognoza [23.09.2020 r.]

Zanim jednak typowo jesienna pogoda zdominuje Opole i województwo opolskie, przed nami najprawdopodobniej jeszcze dwa dni słońca z przejściowymi chmurami i możliwym deszczem.

Ostatniego dnia lata (22.09.2020 r.) województwo opolskie było jednym z najcieplejszych regionów kraju, dzisiaj ta tendencja się utrzyma: na termometrach odnotujemy do 25°C.

Temperatura szybko wzrośnie już od samego rana, bo do południa wyniesie nawet 22-23°C. Najcieplej będzie ok. 14.00-15.00. Mimo wysokiej temperatury, synoptycy prognozują możliwy deszcz, który przyzwyczai nas do zbliżającego się tygodnia opadów (już od piątku do nawet czwartku).

Opole ciśnienie, wiatr, biomet

Ciśnienie wyniesie 1010 hPa, co oznacza, że od wczoraj spada. Wiatr osiągnie dziś 11 km/h w porywach do 20 km/h. Biomet pozostaje korzystny.

Taka będzie pogoda jesienią

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.