Opole. TU sa narkotyki, alkohol i nielegalne wyścigi! Kwitnie DEMORALIZACJA. NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE miejsca w Opolu! [LISTA]

2021-01-18 14:56
Najniebezpieczniejsze miejsca w Opolu! Tu jest wszystko: narkotyki, alkohol i nielegalne wyścigi! Pełna demoralizacja! [RANKING]
Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Opole. Grupowanie się nieletnich zagrożonych demoralizacją. Gdzie jest najgorzej?

Najniebezpieczniejsze miejsca w Opolu. Taki ranking można przeprowadzić w każdym mieście, a stolica najmniejszego województwa w kraju nie pozostaje wyjątkiem. Korzystając z policyjnej bazy danych przygotowaliśmy listę najniebezpieczniejszych miejsc w Opolu. Narkotyki, alkohol, nielegalne wyścigi, nękanie zwierząt, bójki i pobicia - tego wszystkiego w Opolu nie brakuje. Zaglądamy do epicentrum takich wydarzeń! Sprawdź, które miejsca w Opolu bywają naprawdę groźne!

Opole. Najniebezpieczniejsze miejsca w mieście [RANKING]

Najniebezpieczniejsze miejsca w Opolu. Odwiedzamy niechlubne podium niebezpiecznych, opolskich miejsc. W tych dzielnicach i na tych ulicach trafisz na - potencjalnie - agresywne grupy młodych ludzi, młodzież podlewającą gardła alkoholem, narkotyki i nielegalne wyścigi.

W policyjnej bazie danych widnieje nawet, zadedykowany konkretnych miejscom na mapie miasta, zwrot "grupowanie się małoletnich zagrożonych demoralizacją". Jak myślisz, gdzie w Opolu może być najgroźniej? Zapraszamy w podróż po najniebezpieczniejszych zakamarkach Opola!

Opole. Najniebezpieczniejsze miejsca! Tu jest alkohol, nielegalne wyścigi i "zdemoralizowana" młodzież [RANKING]

Wszystkie dane zaprezentowane w galerii pochodzą z policyjnych baz danych zaprezentowanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa i wszystkie pochodzą z ostatnich miesięcy 2020 roku i stycznia 2021 roku.

Zobacz też: TOP 10 najbardziej INSTAGRAMOWYCH miejsc w Opolu!

22-latek podłożył ogień pod kiosk, a później patrzył jak płonie