Opolskie. Płonie samochód na autostradzie A4! Droga jest zablokowana

 Opolskie.  Płonie samochód na autostradzie A4! Droga jest zablokowana
Autor: LucianodeGraaf /Pixabay.com Opolskie. Płonie samochód na autostradzie A4! Droga jest zablokowana / zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę, 2 maja na opolskim odcinku autostrady A4 pali się samochód osobowy. Jak poinformował dyżurny GDDKiA, auto płonie na wysokości miejscowości Dolna. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. Są jednak poważne utrudnienia w ruchu drogowym na autostradzie: droga w kierunku Katowic jest zablokowana. Szczegóły dotyczące zdarzenia autostradzie A4 przeczytasz poniżej.

Aktualizacja, godz. 16:40

Jak podaje PAP, służby drogowe przywróciły normalny ruch na opolskim odcinku autostrady A4, gdzie po pożarze samochodu zablokowana była jezdnia w kierunku Katowic.

Aktualizacja, godz. 16:30

Jak wynika z informacji przekazanych przez GDDKiA, ruch prowadzony jest lewym i prawym pasem, zablokowany jest pas awaryjny.

Autostrada A4. Auto płonie na opolskim odcinku drogi

Do zdarzenia doszło na opolskim odcinku autostrady A4 w niedzielę, 2 maja. Jak wynika z informacji przekazanych przez PAP, między miejscowościami Krapkowice i Kędzierzyn-Koźle, na wysokości miejscowości Dolna zapalił się samochód osobowy. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń Jak informuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, na czas pracy służb ratunkowych, droga w kierunku Katowic została zablokowana. Nie ma informacji, jak długo droga może być zablokowana.

Czytaj też: Tajemnicza śmierć 30-letniego motocyklisty. Co stało się w Zielonce k. Kolbuszowej?

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora