Ozimek: Ukrainiec ŚMIERTELNIE pobił 57-letniego współlokatora! [ZDJECIA]

2020-04-15 11:59

44-letni obywatel Ukrainy jest podejrzany o pobicie 57-letniego współlokatora, który zmarł w wyniku zajścia. Do zdarzenia doszło w Ozimku, mężczyźnie może teraz grozić 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzą (pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku) śledztwo dotyczące pobicia, na skutek którego zmarł 57- letni obywatel Ukrainy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (12 kwietnia) na terenie gminy Ozimek. Agresor - 44 letni mężczyzna został już zatrzymany. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że panowie się znali - wspólnie wynajmowali dom pod Ozimkiem.

Materiał dowodowy zebrany w tej sprawie wskazuje, że podejrzany pobił swojego współlokatora, który jeszcze przed przybyciem służb medycznych zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

W środę (15 kwietnia) 44-latek usłyszał zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd Rejonowy w Kluczborku wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Taki czyn zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Topic wywiad