Słowa jasnowidza Jackowskiego niosą nadzieję. To miasto może być spokojne w 2023 roku

i

Autor: Screen z filmu Słowa jasnowidza Jackowskiego niosą nadzieję. To miasto może być spokojne w 2023 roku

Co jasnowidz zobaczył w wizji?

Słowa jasnowidza Jackowskiego niosą nadzieję. To miasto może być spokojne w 2023 roku

2023-02-04 5:00

Krzysztof Jackowski to najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce. Postanowił podzielić się z dziennikarzem "Super Expressu" swoją wizją dotyczącą tego, co czeka mieszkańców Opola w 2023 roku. Czy mają się czego obawiać? Tym razem jasnowidz Jackowski ma dobre informacje a jego wizja daje nadzieję. Co zobaczył słynny jasnowidz z Człuchowa?

Słowa jasnowidza Jackowskiego niosą nadzieję. To miasto może być spokojne w 2023 roku

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Słynny jasnowidz z Człuchowa ma na swoim koncie sporo przepowiedni, które się spełniły, zapowiedział koronawiusa i wojnę w Ukrainie. Wiele osób zastanawia się, jaki będzie 2023 rok? Czy przyniesie tam radości, czy troski? Postanowiliśmy zapytać słynnego jasnowidza, co nas czeka w 2023 roku w Polsce?

Jasnowidz Jackowski o swojej wizji dla Opola na 2023 rok

Jasnowidz jest pewny, że rok 2023 zdecydowanie nie będzie "normalny" dla mieszkańców wielu miast. Jackowski przekazał złe informacje między innymi dla mieszkańców Rzeszowa i Lublina, którzy według jego wizji będą opuszczać swoje domy i uciekać. Przepowiedział też koszmar dla mieszkańców Torunia, gdzie dojdzie do wielu kłótni. 

A co czeka mieszkańców Opola w 2023 roku? Czy również mają się czego obawiać? Jak się okazuje, mieszkańcy tego miasta mogą odetchnąć z ulgą spać spokojnie. Jasnowidz Jackowski przekazał w rozmowie z "Super Expressem" swoją wizję dotyczącą Opola.

- Dla Opola będzie to podobny rok jak dla Poznania, czy też Szczecina. Czyli dobry - mówi Krzysztof Jackowski w swojej wizji na 2023 rok.

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Opola
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany