Jasnowidz, barykady

i

Autor: Shutterstock, Przemysław Szyszka/Super Express Jasnowidz, barykady

Wielka przepowiednia

Jasnowidz Jackowski przepowiada koszmar! W tym mieście będą barykady na ulicach i wiele kłótni. Straszna przepowiednia na 2023 rok

2023-01-23 10:17

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa zdradził "Super Expressowi" przepowiednię, która ma się spełnić w 2023 roku. W swojej wizji zobaczył, co ma wydarzyć się w Toruniu. To, co jasnowidz Jackowski ujrzał w przepowiedni nie napawa optymizmem. Mieszkańców Torunia czeka wyjątkowo niespokojny czas wypełniony konfliktami? Czy faktycznie na ulicach pojawią się barykady? Co takiego dokładnie w swojej wizji ujrzał jasnowidz Jackowski?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Swoimi wizjami i przepowiedniami przyszłości dzieli się ze słuchaczami głównie za pośrednictwem kanału, który prowadzi na platformie YouTube. Tym razem dziennikarze "Super Expressu" udali się do jasnowidza Jackowskiego, by zapytać go o to, co wydarzy się w 2023 roku w Toruniu? Czy to będzie dla niech dobry rok, czy raczej czeka ich ciężkie 12 miesięcy? W rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Jackowski nie krył, że jego wizja nie napawa optymizmem. Co takiego ujrzał? Jak według Krzysztofa Jackowskiego potoczą się losy życia społecznego w Toruniu w 2023 roku? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przepowiada koszmar Polaków! Benzyna wtedy będzie kosztować 23 złote?!

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Jasnowidz Jackowski przepowiada koszmar! W tym mieście będą barykady na ulicach i wiele kłótni. Straszna przepowiednia na 2023 rok

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, przepowiednia

Krzysztof Jackowski w swojej wizji na 2023 rok zobaczył barykady na ulicach Torunia. W mieście ma być wiele kłótni.Zgodnie z przepowiednią jasnowidza Jackowskiego barykady maną stanąć w poprzek ulic. Jasnowidz Jackowski jest pewny, że rok 2023 nie będzie normalny dla mieszkańców Torunia.

Krzysztof Jackowski przewiduje, że wybory się nie odbędą, a nami będzie rządziła Komisja Tymczasowa, na którą wszyscy będziemy się zgadzać.

- Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś co nie ma sensu ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna też wtedy to nie miało sensu - mówi nam Krzysztof Jackowski.

Co w 2023 roku czeka mieszkańców Torunia?

- Dla Torunia jaki to będzie rok kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuje więc to od razu mówię. Ja boje się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowana ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie przejechać - przepowiedział rok 2023 jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski już to wie! Właśnie takie będzie lato 2023 w Polsce?!

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Torunia

Przez rządy PiS nasze dzieci umrą z głodu? A może to Tusk "wyśle nas na żebry"?

Posłuchaj, co mówią ZWYKLI LUDZIE! Mocne słowa na polskich ulicach...

Listen on Spreaker.