TIR staranował Audi! "Pchał je ponad kilometr i UCIEKŁł!" Masakra na obwodnicy Opola

2020-08-04 11:12 Michał Górecki
Opole: Masakra na obwodnicy! TIR pchał osobówkę przez kilometr!
Autor: google maps Opole: Masakra na obwodnicy! TIR pchał osobówkę przez kilometr!

Masakra na drodze. Tir wjechał w osobowe Audi i przepchnął samochód przez kilometr obwodnicy! Auto zaniemogło, zawiódł system wspomagania, silnik zgasł. Kierowca wylądował w szpitalu, a sprawca zdarzenia uciekł. Policja dokładnie opisuje wygląd TIR-a, złapały go też kamery z monitoringu.

Dramatyczny rozwój wydarzeń na obwodnicy Opola. Na uderzeniu się nie skończyło, TIR zmasakrował osobowe Audi! Do zderzenia doszło w poniedziałek (3 sierpnia) ok. 17.00 na obwodnicy przy ul. Powstańców Warszawskich. Kiedy policja zjawiła się na miejscu, kierowcy Audi nie było już w wozie. Nie było też kierowcy TIR-a, uciekł z miejsca zdarzenia.

Masakra na obwodnicy Opola

Aż trudno uwierzyć w losowość tego zdarzenia. Według ustaleń policji i świadków, kierowca osobowego Audi stał na skrzyżowaniu przy ul. Powstańców Warszawskich. Kiedy ruszał, został uderzony przez TIR-a, który następnie ciągnął go przez blisko kilometr! Samochód osobowy nie miał szans, zawiodło wspomaganie, silnik zgasł, kierowca nie mógł zjechać na pobocze.

Kiedy wreszcie samochód odczepił się od ciężarówki i zjechał na bok drogi, TIR odjechał. Na miejscu interweniowali medycy, który przetransportowali kierowcę do szpitala jeszcze przed przyjazdem policji. Jak ustaliliśmy, mężczyzna jest już w domu, ale doznał poważnych obrażeń.

Zemsta na obwodnicy? Czy to był przypadek?

Jak wskazuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, rzecznik prasowa KMP z Opola, ucieczka z miejsca zdarzenia i fakt, że TIR ciągnął samochód tak długi odcinek, mogłoby wskazywać na celowe działanie. To na razie jest przedmiotem dochodzenia. Na szczęście monitoring najbliższej stacji benzynowej objął miejsce konfrontacji dwóch wozów i teraz materiał jest analizowany przez policję. Na razie wiadomo, że samochód ciężarowy był biały, a naczepa czerwona.

ESKA Summer City - Foodtrucki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.