Zbrodnia IDEALNA? Ukradł ponad 100 PIW! W kilka godzin "pozbył się" dowodów! [ZDJĘCIA]

2020-06-04 12:36

Być może zabrakło tylko kilkunastu minut, żeby łupu pozbyć się w całości! Po ponad 100 ukradzionych puszkach zostało ok. 20. Całą resztę złodziej wypił, razem ze swoimi znajomymi. Kiedy policja złapała go w miejscu zamieszkania, miał już we krwi 4 promile. Cała akcja rozegrała się w...Dzień Dziecka.

Mężczyzna włamał się do jednego z dyskontów spożywczych na terenie Olesna. Z magazynu sklepu zniknęły wyłącznie piwa. Ponad 100 sztuk, które złodziej wyniósł, miały szacowaną wartość ok. 300 zł. Kryminalni dość szybko ustalili tożsamość podejrzanego, namierzenie go też nie należało do specjalnie trudnych, bo w miejscu zamieszkania wpadł kilka godzin po popełnionym przestępstwie. Wtedy miał już we krwi 4 promile, a z całego łupu zostało ok. 20 puszek piwa.

33-letni mieszkaniec Olesna - według ustaleń policji - po powrocie do domu częstował znajomych i sam pił. W tym tempie pozbył się ok. 80 puszek piwa. Resztę zabezpieczono w jego mieszkaniu jako dowód w sprawie.

Piwo za 300 zł = 10 lat więzienia?

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!