30-latek ze skody ciężko ranny! Fatalny wypadek pod Płockiem [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP Kanigowo 30-latek został ciężko ranny w wypadku w Nowym Miszewie pod Płockiem, po tym jak jego skoda octavia uderzyła w drzewo

Wypadek pod Płockiem

30-latek ze skody ciężko ranny! Fatalny wypadek pod Płockiem [ZDJĘCIA]

2022-08-03 10:41

30-latek został ciężko ranny w wypadku w Nowym Miszewie pod Płockiem, do którego doszło we wtorek, 1 sierpnia, ok. godz. 20. Jak wstępnie informuje policja, mężczyzna przejeżdżał przez miejscowość skodą octavią, gdy zjechał nagle z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca został zakleszczony w środku, a po uwolnieniu przez strażaków trafił do szpitala.

30-latek ze skody ciężko ranny po uderzeniu w drzewo! Fatalny wypadek pod Płockiem

Uderzenie w drzewo w Nowym Miszewie pod Płockiem doprowadziło do ciężkich obrażeń ciała u 30-latka. Do poważnego wypadku doszło we wtorek, 2 sierpnia, ok. godz. 20, gdy prowadzący skodę octavię mężczyzna wypadł nagle, z nieznanych jak do tej pory przyczyn, z drogi. Auto wjechało następnie na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo, a 30-latek został zakleszczony w środku. - Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zrobieniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych, przełożeniu na deskę ortopedyczną i przekazaniu ZRM. Poszkodowany kierowca pojazdu z obrażeniami został przetransportowany do szpitala - relacjonują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kanigowie. Komenda Miejska Policji w Płocku nadal wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Czytaj też: Audi "skakało" po drodze i dachowało na trasie Mława-Ciechanów! Wszystko się nagrało [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ostrów Mazowiecka. 3-letnie dziecko bez żadnej opieki! Gdzie byli rodzice? Nie wiadomo

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Drogowy absurd w centrum Szczecina? Droga dla rowerów nagle się urywa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany