Audi skakało po drodze i dachowało na trasie Mława-Ciechanów! Wszystko się nagrało [WIDEO, ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP w Ciechanowie Wracająca znad morza kobieta była świadkiem wypadku audi, do jakiego doszło na trasie Mława-Ciechanów

Wypadek pod Ciechanowem

Audi "skakało" po drodze i dachowało na trasie Mława-Ciechanów! Wszystko się nagrało [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-08-02 16:00

Wracająca znad morza kobieta była świadkiem wypadku audi, do jakiego doszło na trasie Mława-Ciechanów. Zamontowana w jej pojeździe kamera zarejestrowała, jak jadącym przed nią samochodem zaczęło najpierw rzucać na wszystkie strony jezdni, po czym auto wypadło z drogi i dachowało. Za jego kierownicą siedział 28-latek, który próbował później uciekać.

Audi "skakało" po drodze i dachowało na trasie Mława-Ciechanów! Wszystko się nagrało

Prowadzący audi, które dachowało na trasie Mława-Ciechanów, był pijany, a do tego nie miał prawa jazdy, posiadając w to miejsce aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Tuż po wypadku, do którego doszło w sobotę, 30 lipca, ok. godz. 16.45, mężczyzna próbował ponadto uciekać, ale zanim na miejsce przyjechała policja, został zatrzymany przez świadków zdarzenia. Wszystko zarejestrowała kamera zainstalowana w samochodzie kobiety, która jechała za 28-latkiem, wracając znad morza. Widać na nim, jak audi najpierw "skacze" po drodze, po czym zjeżdża na lewe pobocze i dachuje. Badanie alkomatem mieszkańca Mławy ujawniło, że miał w wydychanym powietrzu 0,7 promila alkoholu, dlatego trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: 36-latka zginęła w spalonym mitsubishi na S8. Chwilę wcześniej pokazywała, że wszystko jest ok [WIDEO]

Czytaj też: 26-latek nie przyjął mandatu, nazywając to "żartem". Policjantka z Grójca odpowiedziała... wierszem

Dachowanie audi pijanego kierowcy
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być surowiej karani?