33-latek nie żyje, 21-latek ranny. Przykre wieści ws. 23-letniego kierowcy roztrzaskanego BMW spod Płocka!

i

Autor: OSP Drobin Kierowca BMW, który rozbił się o drzewo Świerczynku pod Płockiem, był pijany. W wypadku zginął 33-latek

33-latek nie żyje, 21-latek ranny. Przykre wieści ws. 23-letniego kierowcy! Jego BMW roztrzaskało się pod Płockiem

2022-05-05 10:44

Światło dzienne ujrzały nowe fakty ws. wypadku w Świerczynku w gminie Drobin pod Płockiem, gdzie zginął 33-letni mężczyzna. W niedzielę, 1 maja, wieczorem, przez wieś jechał prowadzący BMW 23-latek, któremu towarzyszyli dwa pasażerowie: 21- i właśnie 33-latek. Prowadzący zjechał nagle z drogi i uderzył w drzewo, w wyniku czego drugi z mężczyzn zginął.

33-latek nie żyje, 21-latek ranny. Przykre wieści ws. 23-letniego kierowcy roztrzaskanego BMW spod Płocka!

Policja w Płocku ujawniła nowe informacje dotyczące śmiertelnego wypadku w Świerczynku w gminie Drobin, w którym zginął 33-latek, a dwie inne osoby zostały ranne. W niedzielę, 1 maja, ok. godz. 20, kierujący BMW 23-latek zjechał nagle z drogi, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, uderzając w drzewo. Mężczyzna i jego 21-letni pasażer zostali ranni i trafili do szpitala karetkami pogotowia, natomiast podróżujący tym samym autem 33-latek zginął na miejscu. Ofiara i kierowca pojazdu to mieszkańcy powiatu płockiego, natomiast 21-latek jest z powiatu płońskiego. Poszkodowani doznali obrażeń ciała skutkujących pobytem w placówce medycznej powyżej 7 dni. Sprawą śmiertelnego wypadku zajęła się Prokuratura Rejonowa w Sierpcu, tymczasem policja w Płocku ujawniła ponadto, że 23-latek z BMW w czasie wypadku był nietrzeźwy - w jego krwi wykryto ponad promil alkoholu.

Poniżej GALERIA z wypadku BMW w Świerczynku:

Czytaj też: Płock. Zabójstwo trojga dzieci. Domniemany morderca przerwał milczenie w czasie wizji lokalnej!

Czytaj też: Płock. Zjedli z nim pizzę, później zakopali go żywcem. Sprawcy brutalnego mordu mogą już nie wyjść na wolność!

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Oświadczenie Beaty Kozidrak w sądzie - 4 maja 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE