Rano zaginęła, po południu już nie żyła! Jej ciało wyłowili strażacy spod Płońska [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP KSRG Czerwińsk nad Wisłą Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej kobiety pod Płońskiem - jej ciało wyłowiono ze stawu w miejscowości Wilkowuje

Rano zaginęła, po południu już nie żyła! Jej ciało wyłowili strażacy spod Płońska [ZDJĘCIA]

2022-05-02 10:57

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej kobiety pod Płońskiem - jej ciało wyłowiono ze stawu w miejscowości Wilkowuje. Denatka była poszukiwana od piątku, 29 kwietnia, od godzin porannych, a tego samego dnia po południu o ujawnieniu jej zwłok poinformowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą. Co stało się pod Płońskiem?

Rano zaginęła, po południu już nie żyła! Jej ciało wyłowili strażacy spod Płońska

Nie żyje kobieta, mieszkanka okolic Płońska, która zaginęła w piątek, 29 kwietnia, w godzinach porannych - informuje Płońsk w Sieci. Tego samego dnia w późnych godzinach popołudniowych jej ciało zostało znalezione w stawie w miejscowości Wilkowuje pod Płońskiem. Denatka miała prawdopodobnie ok. 60 lat. W działaniach na miejscu tragicznego odkrycia brali udział druhowie z:

  • OSP KSRG Czerwińsk nad Wisłą,
  • OSP KSRG Raszewo,
  • OSP Stare Radzikowo,
  • OSP Chociszewo, gmina Czerwińsk nad Wisłą.

Sprawą zajęła się również Komenda Powiatowa Policji w Płońsku. Można się spodziewać, że nadzór nad śledztwem mundurowych - z uwagi na fakt, że doszło do zgonu - obejmie także tamtejsza prokuratura rejonowa.

Czytaj też: O tej zbrodni będzie się pamiętać latami. Pod Przasnyszem ojciec miał zagłodzić 31-letnią córkę na śmierć

Czytaj też: Proces ws. śmierci Krzysztofa Olewnika. "Kochałem go jak brata". Wśród oskarżonych jego przyjaciel i prezes spółdzielni z Warszawy

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Pogrzeb Milanka, który zginął przygnieciony płytą na cmentarzu