Ciechanów. Próba samobójcza 42-latki! Leżała na Krubinie, wokół opakowania po lekach

2020-12-16 12:56
Ciechanów. Próba samóbojcza 42-latki! Leżała na Krubinie, wokół opakowania po lekach
Autor: geralt/cc0/Pixabay.com 42-latka z Ciechanowa próbowała popełnić samobójstwo. Uratowała ją koleżanka, która zatrzymała radiowóz i powiedziała o wszttskim policjantom

42-latka z Ciechanowa podjęła we wtorek wieczorem próbę samobójczą. O jej zamiarach poinformowała funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie jej znajoma, mówiąc, że kobieta może się znajdować w pobliżu kąpieliska na terenie osiedla Krubin. Patrol policji znalazł ją ostatecznie nieopodal boiska do siatkówki, gdzie leżała nieprzytomna. Na miejscu były też puste opakowania po lekach.

42-latka z Ciechanowa podjęła we wtorkowy wieczór próbę samobójczą. Nieprzytomną kobietę w okolicach kąpieliska miejskiego na osiedlu Krubin - tuż obok boiska do siatkówki - znaleźli funkcjonariusze policji w Ciechanowie. Wokół znajdowały się też puste opakowania po lekach. W czasie gdy mundurowi patrolowali sąsiedni teren podbiegła do nich znajoma 42-latki, mówiąc, że chce ona sobie odebrać życie. Te obawy potwierdziły się na miejscu, ale na ratunek nie było jeszcze za późno.

QUIZ: Madonna, Tina Turner, Adele... Kto jest królową popu?

Policjanci z Ciechanowa udzielili nieprzytomnej kobiecie pierwsze pomocy medycznej i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała ją do szpitala. 42-latka przeszła w placówce płukanie żołądka i powoli dochodzi do siebie - jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. To kolejny w tym roku przypadek targnięcia się na swoje życie przez młode mieszkanki Ciechanowa. W maju tego roku pod pociąg rzuciła się 45-latka, a trzy miesiące później próbę samobójczą - w ten sam sposób - podjęła 37-latka, za którą na tory wskoczyli policjanci.

Czytaj też: Płock. Uniknęła gwałtu, ale została ciężko pobita. Zmarła, gdy nikogo przy niej nie było

Czytaj też: Konarzewo-Gołąbki. Nie żyje 52-latek, który wyskoczył z pędzącego auta! 39-latek w stanie ciężkim

Czytaj też: Mława. Właściciel amstaffa z zarzutami! Zwierzę zaatakowało kobietę i teriera - pies nie żyje

Radzikowo. Chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać. Spowodował FATALNY wypadek! [ZDJĘCIA]

Policjant nigdy nie miał prawa jazdy, a od lat jeździł radiowozem. Karał innych za wykroczenia!

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE