Konarzewo-Gołąbki. Nie żyje 52-latek, który wyskoczył z pędzącego auta! 39-latek w stanie ciężkim

2020-12-16 10:34
Konarzewo-Gołąbki. Nie żyje 52-latek, który wyskoczył z pędzącego auta! 39-latek w stanie ciężkim
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com 52-latek, który wyskoczył w miejscowości Konarzewo-Gołąbki, z jadącego auta, zmarł w wyniku obrażeń w szpitalu

Ledwie we wtorek informowaliśmy o 39-latku, który wyskoczył z busa jadącego z prędkością ok. 80km/h, a tego samego dnia policja w Ciechanowie ujawniła kulisy podobnego wypadku, do którego doszło tydzień wcześniej. W miejscowości Konarzewo-Gołąbki 52-latek wyskoczył z pędzącego auta, doznając poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna został nieprzytomny zabrany do szpitala, gdzie zmarł.

Jak informuje policja w Ciechanowie, w odstępie 7 dni w tamtejszym powiecie doszło do dwóch makabrycznych, bliźniaczo wyglądających wypadków. W pierwszej kolejności pisaliśmy o zdarzeniu z Woli Wierzbowskiej, gdzie 39-latek wyskoczył z busa, który jechał z prędkością ok. 80 km/h - mężczyzna leży w szpitalu w stanie ciężkim. We wtorek 15 grudnia po południu policja w Ciechanowie poinformowała z kolei o następnym wypadku, do którego doszło tydzień wcześniej, tj. 5 grudnia, w miejscowości Komarzewo-Gołąbki.

Czytaj też: Wola Wierzbowska. Wyskoczył z busa, który jechał 80 km/h! Jest w bardzo poważnym stanie

Według ustaleń mundurowych z pędzącego auta wyskoczył tym razem 52-latek, odnosząc poważne obrażenia ciała. Nieprzytomnego mężczyznę zabrała do szpitala karetka pogotowia, ale ostatecznie nie udało się go uratować - zmarł 9 grudnia. Według świadków zdarzenia samochód, z którego wyskoczył 52-latek, nie jechał ze znaczną prędkością, ale policji w Ciechanowie nie udało się tego potwierdzić. Mundurowi czekają ponadto na wyniki badań na obecność alkoholu we krwi. Sprawą wypadku w Komarzewie-Gołąbkach zajęła się także prokuratura.

Czytaj też: Płock. Uniknęła gwałtu, ale została ciężko pobita. Zmarła, gdy nikogo przy niej nie było

Czytaj też: Mława. Właściciel amstaffa z zarzutami! Zwierzę zaatakowało kobietę i teriera - pies nie żyje

QUIZ: Madonna, Tina Turner, Adele... Kto jest królową popu?

Radzikowo. Chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać. Spowodował FATALNY wypadek!

Wstrząsający wypadek w Brzózie Królewskiej. Nie żyje Kuba i Kacper

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE