Ćwiklinek. ZAATAKOWAŁ strażaków w czasie pożaru! Zaczął ich bić i wyzywać!

2020-08-12 13:27 Michał Michalak
Ćwiklinek. ZAATAKOWAŁ strażaków w czasie pożaru! Zaczął ich bić i wyzywać!
Autor: bzak/cc0/Pixabay.com Rolnik z Ćwiklinka zaatakował grupę strażaków w czasie gaszenia pożaru pola, zdj. ilustracyjne

Do niesłychanej sytuacji doszło we wsi Ćwiklinek. W czasie gdy strażacy gasili pożar pszenżyta, który objął ok. pół hektara powierzchni, zaatakował ich rolnik z sąsiedniego pola. Mężczyzna zaczął bić i wyzywać funkcjonariuszy, najpierw uderzając jednego z nich, a po chwili rzucając się na kolejnego. Napastnik pouczał też strażaków, że źle gaszą pożar, ale przed przyjazdem policji uciekł.

Jak informuje Płońsk w Sieci, mężczyzna zaatakował strażaków w czasie gaszenia pożaru w Ćwiklinku, do którego doszło w niedzielne popołudnie. Zaczął ich bić i wyzywać, a do tego pouczał ich, że źle gaszą płomienie, wskazując, że "nie leją wody tu, gdzie powinni i robią to za wolno" i że w ogóle niepotrzebnie ją zużywają, bo pożar został już ugaszony. Policja w Płońsku ustaliła już tożsamość mężczyzny, który uciekł przed przyjazdem wezwanego na miejsce zdarzenia patrolu, i ustaliła szczegółowy przebieg zajścia. Mężczyźnie z gminy Płońsk, który zaatakował strażaków w czasie pożaru, grozi teraz grzywna, ograniczenie wolności lub kara więzienia do lat trzech.

Wypadek teraz na DK nr 7! Ciężarówka uderzyła w robotników! Ruch w kierunku Warszawy zablokowany!

Policjanci zapobiegli organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.