Ćwiklinek. Zginął na oczach syna! Rodzinna tragedia na DK nr 7 [NOWE FAKTY]

2021-07-22 15:10
Ćwiklinek. Zginął na oczach syna! Rodzinna tragedia na DK nr 7 [NOWE FAKTY]
Autor: Andrzej Błaszczak/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Nowe informacje ws. wypadku w Ćwiklinku pod Płońskiem na drodze krajowej nr 7 (na zdjęciu)

Nowe informacje ws. wypadku w Ćwiklinku pod Płońskiem na drodze krajowej nr 7. W środę rano doszło tam do zderzenia trzech aut: bmw, nissana i skody. Na miejscu zginął 51-letni kierowca bmw, a cztery inne osoby został ranne. Policja w Płońsku poinformowała dziś o wstępnych przyczynach wypadku w Ćwiklinku, z których wynika, że mógł się do niego przyczynić właśnie kierowca bmw. Okazuje się, że mężczyzna zginął na oczach swojego 13-letniego, który z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Ciechanowie.

Ćwiklinek. Zginął na oczach syna! Rodzinna tragedia na DK nr 7 [NOWE FAKTY]

Czwartek przyniósł nowe informacje ws. wypadku w Ćwiklinku pod Płońskiem na drodze krajowej nr 7. W środę rano zderzyły się tam: bmw, nissan i skoda, a na miejscu zginął 51-letni kierowca pierwszego z pojazdów. Obrażenia odniosły ponadto cztery inne osoby, w tym dwoje pasażerów bmw.

- Kierujący bmw 51-latek, mieszkaniec powiatu mińskiego (woj. mazowieckie) wraz z dwójką pasażerów jechał w kierunku Gdańska. W trakcie manewru wyprzedzania poruszającej się w tym samym kierunku skody, nie zachował należytej ostrożności. Jego auto zderzyło się z jadącym z naprzeciwka nissanem kierowanym przez 42-letnią mieszkankę powiatu płońskiego, następnie uderzyło w skodę i wpadło do przydrożnego rowu. Nissan po przejechaniu kilkudziesięciu metrów dachował w rowie po przeciwnej stronie drogi - informuje o wstępnych przyczynach i okolicznościach zdarzenia policja w Płońsku.

Czytaj też: Przemysław Saleta się śmiał, ludzie odwracali wzrok. Influencerka spod Sochaczewa jako jedyna pomogła nagiej kobiecie!

Ranni w wypadku w Ćwiklinku pasażerowie bmw to 13-letni syn kierowcy auta i kobieta, prawdopodobnie matka chłopca, którzy zostali zabrani karetką pogotowia do szpitala w Ciechanowie (w Płońsku nie ma oddziału dziecięcego - przyp. red.). 42-letnia kierująca nissanem trafiła z kolei właśnie do placówki w Płońsku, a 39-latek prowadzący skodę, mieszkaniec powiatu grodziskiego, został zabrany śmigłowcem do szpitala w Płocku. Policja w Płońsku prowadzi tymczasem dalsze ustalenia ws. wypadku w Ćwiklinku na drodze krajowej nr 7.

Czytaj też: Trynosy-Osiedle. Zabił Natalię, a Oliwię ciężko ranił, po czym nagrał film. 17-latek jest już... na wolności!

Czytaj też: Płock. Urząd miasta: "Piorun uderzył w instalacje Orlenu". Koncern: "Nieprawda". Na niebie pojawiło się to! [ZDJĘCIE, AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Mazowieckie. Nie żyje znany bluesman. Był laureatem odznaki "Zasłużony dla kultury polskiej" i wspomagał WOŚP

Czytaj też:

Nie żyje 61-latka, którą znaleziono na placu Społecznym.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE