Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2021-06-11 15:15
Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]
Autor: OSP Drobin 33-letni motocyklista zginął na miejscu w wypadku na drodze krajowej nr 10 w Dłużniewie pod Płockiem. Jak wstępnie informuje Marta Lewandowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku, jadący mercedesem z lawetą kierowca, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i w niego uderzył. Sprawą śmiertelnego wypadku w Dłużniewie na drodze krajowej nr 10 zajęła się też prokuratura.

33-letni motocyklista zginął na miejscu w wypadku na drodze krajowej nr 10 w Dłużniewie pod Płockiem. Jak wstępnie informuje Marta Lewandowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku, jadący mercedesem z lawetą kierowca, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i w niego uderzył. Sprawą śmiertelnego wypadku w Dłużniewie na drodze krajowej nr 10 zajęła się też prokuratura.

Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki!

Aktualizacja godz. 15.15

- 33-letni motocyklista, który zginął w Dłużniewie, to funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Był mieszkańcem powiatu płockiego - informuje rzecznik KMP w Płocku Marta Lewandowska

33-letni motocyklista zginął na miejscu na drodze krajowej nr 10 w Dłużniewie pod Płockiem. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek przed godz. 18. Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska, mundurowi ustalili już wstępne przyczyny i okoliczności zdarzenia.  

- 41-letni kierujący mercedesem (z lawetą - przyp. red) w czasie skręcenia w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście - mówi.

W wyniku zderzenia samochodu z motocyklem 33-latek zginął na miejscu. Prowadzący mercedesa był trzeźwy. Sprawą śmiertelnego wypadku w Dłużniewie na drodze krajowej nr 10 zajęła się też prokuratura.

Czytaj też: Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!

Czytaj też: Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!

Czytaj też: Jeden 18-latek nie żyje, dwóch zostało rannych! ZDJĘCIA z koszmarnego wypadku na DK nr 92 pod Sochaczewem

Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki!

Tragiczny wypadek w Bedoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE