Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!

2021-06-12 11:41 Michał Michalak
Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Ciało 23-letniej kobiety znaleziono w altanie działkowej przy ul. Grunwaldzkiej w Płocku. Wisiało na linie. Do tragicznego odkrycia doszło w środę 9 czerwca po godz. 17. Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku informuje, że denatka nie zostawiła listu pożegnalnego, dlatego przesłuchana w sprawie samobójczej śmierci zostanie rodzina 23-latki.

Ciało 23-letniej kobiety znaleziono w altanie działkowej przy ul. Grunwaldzkiej w Płocku. Wisiało na linie. Do tragicznego odkrycia doszło w środę 9 czerwca po godz. 17. Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku informuje, że denatka nie zostawiła listu pożegnalnego, dlatego przesłuchana w sprawie samobójczej śmierci zostanie rodzina 23-latki.

Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!

Jak informuje Płońsk w Sieci, ciało 23-letniej kobiety znaleziono w altanie działkowej przy Grunwaldzkiej w Płońsku. Denatka wisiała na linie. Do tragicznego odkrycia doszło w środę 9 czerwca po godz. 17.

- To 23-letnia mieszkanka Płońska. Stwierdzono, że kobieta powiesiła się w altanie należącej do innej osoby. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie powiedzieć czegokolwiek o przyczynach tak desperackiego kroku młodej płońszczanki. Nie zostawiła ona żadnego listu. Przesłuchamy rodzinę - mówi portalowi Płońsk w Sieci Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Czytaj też: Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!

Czytaj też: Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją pociąg [ZDJĘCIA]

ZDJĘCIA z makabrycznego wypadku pod Płońskiem! 28-latka zakleszczona w zmiażdżonej maździe. Sama jest sobie winna

Ewelina powiesiła się przed swoją imprezą osiemnastkową
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE