Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją pociąg [ZDJĘCIA]

2021-06-10 14:57 Michał Michalak
Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją pociąg  [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Zaręby Kościelne 35-latka zginęła na strzeżonym przejeździe kolejowym w Uścianku Wielkim pod Ostrowią Mazowiecką. W jej bmw uderzył pociąg relacji Białystok-Jelenia Góra. Prokuratura ujawniła w czwartek kulisy śmiertelnego wypadku, które mogą zastanawiać. Kobieta, dojeżdżając do zamkniętego przejazdu, zatrzymała się i przez jakiś czas czekała, aż pociąg przejedzie. Po kilku chwilach zmieniła jednak zdanie i wjechała na zamknięty przejazd.

35-latka zginęła na strzeżonym przejeździe kolejowym w Uścianku Wielkim pod Ostrowią Mazowiecką. W jej bmw uderzył pociąg relacji Białystok-Jelenia Góra. Prokuratura ujawniła w czwartek kulisy śmiertelnego wypadku, które mogą zastanawiać. Kobieta, dojeżdżając do zamkniętego przejazdu, zatrzymała się i przez jakiś czas czekała, aż pociąg przejedzie. Po kilku chwilach zmieniła jednak zdanie i wjechała na zamknięty przejazd.

Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją pociąg

35-latka zginęła na strzeżonym przejeździe kolejowym w Uścianku Wielkim pod Ostrowią Mazowiecką, po tym jak w jej bmw uderzył pociąg relacji Białystok-Jelenia Góra. Tamtejsza prokuratura ujawniła właśnie kulisy śmiertelnego wypadku, do którego doszło w niedzielę 6 czerwca przed godz. 22. Co ciekawe, mieszkanka powiatu ostrowskiego wjechała na zamknięty przejazd, gdy szlabany były opuszczone.

- Z nagrania monitoringu wynika, że 35-latka zatrzymała się przed zamkniętym przejazdem i przez jakiś czas czekała, aż przejedzie pociąg. W międzyczasie zmieniła jednak zdanie i wjechała na tory, wcześniej omijając rogatkę, która sięgały do połowy jezdni. W tym momencie nadjechał pociąg, który uderzył w jej bmw - informuje prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej.

Czytaj też: Nur. Autobus z dziećmi wypadł z drogi i wylądował na boku! Sześcioro z nich jest w szpitalu [ZDJĘCIA]

35-latka zginęła na miejscu, a bezpośrednią przyczyną śmierci były obrażenie spowodowane uderzeniem pociągu w jej bmw. 30-latek, który kierował składem, był trzeźwy. Ani on, ani nikt z pasażerów nie odnieśli obrażeń. To dopiero początek śledztwa prokuratury w Ostrowi Mazowieckiej, które prowadzone jest w kierunku sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Ważne dla wytłumaczenia zachowania kobiety, która zginęła na zamkniętym przejeździe kolejowym w Uścianku Wielkim, mogą się okazać wyniki badań toksykologicznych. Dzięki nim będzie wiadomo, czy w momencie śmiertelnego wypadku 35-latka znajdowała się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Czytaj też: Kondrajec Szlachecki. ZDJĘCIA z wypadku na DK nr 7! Dwie osoby zginęły w zderzeniu renaulta z ciężarówką [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: ZDJĘCIA z makabrycznego wypadku pod Płońskiem! 28-latka zakleszczona w zmiażdżonej maździe. Sama jest sobie winna

Czytaj też: Płock. Dwie młode kobiety potrącone na przejściu! Fatalny wypadek na Jachowicza!

Czytaj też:

Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją pociąg [ZDJĘCIA]

Do tego prowadzi nieuwaga. Wjechał w 17-latka na przejściu dla pieszych
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE