Kondrajec Szlachecki. ZDJĘCIA z wypadku na DK nr 7! Dwie osoby zginęły w zderzeniu renaulta z ciężarówką [AKTUALIZACJA]

2021-06-10 8:05
Kondrajec Szlachecki. Dwie osoby zginęły w wypadku na DK nr 7! Ich renault zmiażdżyła ciężarówka [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]
Autor: OSP KSRG Glinojeck Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim pod Ciechanowem. Jadący renaultem scenic dwa mężczyźni w wieku 20 i 49 lat z nieznanych przyczyn zjechali nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyli się czołowo z ciężarówką. Mieszkańcy powiatu żuromińskiego byli na miejscu wypadku reanimowani, ale bez skutku. Na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim cały czas pracują policjanci z prokuratura w Ciechanowie.

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim pod Ciechanowem. Jadący renaultem scenic dwa mężczyźni w wieku 20 i 49 lat z nieznanych przyczyn zjechali nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyli się czołowo z ciężarówką. Mieszkańcy powiatu żuromińskiego byli na miejscu wypadku reanimowani, ale bez skutku. Na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim cały czas pracują policjanci z prokuratura w Ciechanowie.

Kondrajec Szlachecki. Dwie osoby zginęły w wypadku na DK nr 7! Ich renault zmiażdżyła ciężarówka

Aktualizacja godz. 8.05

- Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, po czym przystąpiliśmy do wycinania pasażerów osobówki bez funkcji życiowych. Po ewakuowaniu rannych w bezpieczne miejsce przystąpiono do reanimacji obydwóch mężczyzn. Kierowcy pojazdu ciężarowego nic się nie stało. Po około 40 minutach odstąpiono od czynności ratunkowych i stwierdzono zgon u obu pasażerów osobówki - relacjonują swoje działania druhowie z OSP KSRG Glinojeck.

Aktualizacja godz. 14.35

- Droga krajowa nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim jest już przejezdna - poinformowała przed chwilą policja w Ciechanowie.

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim pod Ciechanowem. Jadący renaultem scenic dwa mężczyźni w wieku 20 i 49 lat z nieznanych przyczyn zjechali nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyli się czołowo z ciężarówką. Mieszkańcy powiatu żuromińskiego byli jeszcze reanimowani, ale bez skutku. Na miejscy wypadku na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim cały czas pracują policjanci z prokuratura w Ciechanowie.

Do wypadku w Kondrajcu Szlacheckim na drodze krajowej nr 7 doszło dziś przed godz. 11 - trasa jest cały czas zablokowana.

Czytaj też: ZDJĘCIA z makabrycznego wypadku pod Płońskiem! 28-latka zakleszczona w zmiażdżonej maździe. Sama jest sobie winna

Czytaj też: Płock. Uprawiał seks z mieszkańcem DPS i molestował chłopców. Jest wyrok ws. księdza pedofila!

Czytaj też: Kac Vegas na S8! Trzy pijane kobiety pojechały po alkohol do Gaju, a później uciekały przez las [ZDJĘCIA]

Kondrajec Szlachecki. Dwie osoby zginęły w wypadku na DK nr 7! Ich renault zmiażdżyła ciężarówka [ZDJĘCIA]

Złodzieje wysadzili bankomat w banku na Karłowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE