Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!

2021-06-13 11:31 Michał Michalak
Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!
Autor: PiotrZakrzewski/cc0/Pixabay.com Grupa osób, który wybrała się na przejażdżkę rowerowo do Strachówka pod Płońskiem, znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała. Świadkowie poczuli najpierw nieprzyjemny zapach dobiegający z jednego z pustostanów, a gdy weszli do środka, zobaczyli wiszące zwłoki. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Płońsku, na razie nie wiadomo, kim jest martwy mężczyzna znaleziony w Strachówku, dlatego cały czas trwa ustalanie jego tożsamości.

Grupa osób, który wybrała się na przejażdżkę rowerową do Strachówka pod Płońskiem, znalazła mężczyznę... z głową oddzieloną od ciała. Świadkowie poczuli najpierw nieprzyjemny zapach dobiegający z jednego z pustostanów, a gdy weszli do jego środka, zobaczyli wiszące zwłoki. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Płońsku, na razie nie wiadomo, kim jest martwy mężczyzna znaleziony w Strachówku. Cały czas trwa ustalanie jego tożsamości.

Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!

Jak informuje Płońsk w Sieci, mieszkańcy okolic Strachówka pod Płońskiem wybrali się na przejażdżkę rowerową, w czasie której znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała. W niedzielę 6 czerwca w godzinach popołudniowych poczuli najpierw nieprzyjemny zapach, który zaprowadził ich do znajdującego się nieopodal pustostanu.

- Zastali tam wiszące zwłoki mężczyzny, głowa właściwie była oddzielona od reszty ciała. Stan rozkładu zwłok denata świadczy o tym, że musiał on tam wisieć bardzo długo, nawet kilka miesięcy - mówi portalowi Płońsk w Sieci Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Czytaj też: Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!

Jak dodaje, na razie nie udało się ustalić tożsamości martwego mężczyzny znalezionego w Strachówku pod Płońskiem.

- Sprawdzamy, szukamy tożsamości, choćby z grona osób poszukiwanych i uznanych jako zaginione - mówi portalowi Płońsk w Sieci Ambroziak.

Czytaj też: Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją...

Czytaj też: Płock. Uprawiał seks z mieszkańcem DPS i molestował chłopców. Jest wyrok ws. księdza pedofila

ZDJĘCIA z makabrycznego wypadku pod Płońskiem! 28-latka zakleszczona w zmiażdżonej maździe. Sama jest sobie winna

Ewelina powiesiła się przed swoją imprezą osiemnastkową
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE