Jeden 18-latek nie żyje, dwóch zostało rannych! ZDJĘCIA z koszmarnego wypadku na DK nr 92 pod Sochaczewem

2021-06-11 10:15 Michał Michalak
Kożuszki-Kolonia. Jeden 18-latek nie żyje, dwóch zostało rannych! ZDJĘCIA z koszmarnego wypadku bmw na DK nr 92
Autor: KPP w Sochaczewie Jeden 18-latek nie żyje, dwóch innych zostało rannych - to bilans wypadku w miejscowości Kożuszki-Kolonia pod Sochaczewem na drodze krajowej nr 92. Gdy na miejsce zdarzenia dojechały służby ratownicze, zastały osobowe bmw leżące roztrzaskane w rowie. Podróżowało nim trzech 18-latków, z których dwóch zostało zabranych do szpitala. Trzeci był zakleszczony w pojeździe i udało mu się przywrócić funkcje życiowe, po czym trafił do szpitala w Warszawie.

Jeden 18-latek nie żyje, dwóch innych zostało rannych - to bilans wypadku w miejscowości Kożuszki-Kolonia pod Sochaczewem na drodze krajowej nr 92. Gdy na miejsce zdarzenia dojechały służby ratownicze, zastały osobowe bmw leżące roztrzaskane w rowie. Podróżowało nim trzech 18-latków, z których dwóch zostało zabranych do szpitala. Trzeci był zakleszczony w pojeździe i udało mu się przywrócić funkcje życiowe, po czym trafił do szpitala w Warszawie.

Kożuszki-Kolonia. Jeden 18-latek nie żyje, dwóch zostało rannych! ZDJĘCIA z koszmarnego wypadku bmw na DK nr 92

Jeden 18-latek nie żyje, dwóch innych zostało rannych - to konsekwencje wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Kożuszki-Kolonia pod Sochaczewem na drodze krajowej nr 92. W środę 9 czerwca po godz. 20 na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratownicze, które znalazły w przydrożnym rowie osobowe bmw. Podróżowały nim trzech 18-latków: kierowca i pasażer zostali ranni i zostali przetransportowani do szpitala w Sochaczewie - opuścili pojazd o własnych siłach. Ciężko ranny został za to drugi z pasażerów, który był zakleszczony w bmw.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych i wydobyciu go z pojazdu na noszach typu deska, udzieleniu KPP pozostałym uczestnikom zdarzenia oraz zamknięciu drogi na czas prowadzonych działań - relacjonują druhowie z OSP Budki Piaseckie.

Czytaj też: Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!

18-latek trafił do szpitala w Warszawie

Po prawie godzinnej reanimacji 18-latkowi przywrócono funkcje życiowe i zabrano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze szpitali w Warszawie, gdzie w czwartek rano ostatecznie zmarł. Pozostali dwaj nastolatkowie nadal są hospitalizowani.

- Badanie stanu trzeźwości kierowcy bmw wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Pobrano mu krew do szczegółowych badań - informuje policja w Sochaczewie.

Sprawą śmiertelnego wypadku w miejscowości Kożuszki-Kolonia na drodze krajowej nr 92 zajęła się Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie.

Czytaj też: Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!

Czytaj też: Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Uścianek Wielki. Nie chciała czekać, więc wjechała na zamknięty przejazd! Zabił ją pociąg [ZDJĘCIA]

Kożuszki-Kolonia. Jeden 18-latek nie żyje, dwóch zostało rannych! ZDJĘCIA z koszmarnego wypadku bmw na DK nr 92

Tragiczny wypadek w Bedoniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE