Dzierzążnia. PÓŁTONOWA BOMBA na terenie budowy! Ewakuowany urząd gminy i bank

2021-04-20 17:51 Michał Michalak
Dzierzążnia. PÓŁTONOWA BOMBA na terenie budowy! Ewakuowany urząd miasta i bank
Autor: KPP w Płońsku Dzierzążnia. PÓŁTONOWA BOMBA na terenie budowy! Ewakuowany urząd miasta i bank

Półtonowa bomba znaleziona na terenie jednej z budów w Dzierzążni pod Płońskiem. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, niewybuch ujawniono w czasie prowadzonych tam prac budowlanych. Na miejsce został wezwany Mazowiecki Pułk Saperów w Kazuniu Nowym. Na czas załadunku półtonowej bomby ewakuowany został budynek urzędu gminy w Dzierzążni i tamtejszy bank.

Dzierzążnia. PÓŁTONOWA BOMBA na terenie budowy! Ewakuowany urząd miasta i bank

Półtonowa bomba znaleziona na terenie jednej z budów w Dzierzążni pod Płońskiem. Do ujawnienia niewybuchu doszło w czasie prowadzenia tam prac budowlanych w poniedziałek przed południem. Na miejsce wezwano Mazowiecki Pułk Saperów w Kazuniu Nowym.

- Decyzją dowódcy patrolu saperskiego, na czas załadunku półtonowej bomby lotniczej, ewakuowane zostały osoby z budynków znajdujących w sąsiedztwie budowy - urzędu gminy i banku. Konieczne było również wstrzymanie na kilkanaście minut ruchu na drodze krajowej nr 10, na odcinku jednego kilometra - informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku.

Niebezpieczeństwo w Dzierząźni zostało już zażegnane, ale policja w Płońsku zajmuje się znacznie pilniejszą sprawą. Od poniedziałku mundurowi prowadzą poszukiwania za zaginioną Justyną Dawidowską. Rodzina straciła kontakt z 32-latką 12 kwietnia, gdy po raz ostatni rozmawiała z nią przez telefon: Płońsk. Stracili z nią kontakt kilka dni temu! Zaginęła 32-letnia Justyna!

Czytaj też: Trzech ZABIŁ piorun. Dwóch zmarło z powodu ran. Tragedia, która wstrząsnęła Studzieńcem

Czytaj też: Gostynin. Wyrzucili szczeniaka, ale nie spotka ich kara! "Przestępców się nie kryje"

Czytaj też: Sierpc. Rowerzystka zginęła pod kołami ciężarówki! Śmiertelny wypadek na ul. Piastowskiej

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Czarna. Nie damy rozjeździć naszej drogi
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE