Goślice. Ukradli puszkę z datkami! Jest nagranie. Moto Mikołaje mają dla nich challenge

2020-11-25 10:15 Michał Michalak
Goślice. Ukradli puszkę z datkami! Jest nagranie. Moto Mikołaje mają dla nich challenge
Autor: VFClark/cc0/Pixabay.com Moto Mikołaje dotarli do nagrania, na którym widać, jak dwoj młodzi mężczyźni kradną puszkę z datkami ze sklepu w Goślicach, zdj. ilustracyjne

Dwaj młodzi mężczyźni ukradli ze sklepu w Goślicach puszkę z datkami. Do nagrania, na którym widać sprawców, dotarli Moto Mikołaje z Płocka, którzy na razie nie zgłosili jednak sprawy policji. Proponują, że nie zrobią tego, jeśli złodzieje oddadzą puszkę z datkami - mają na to czas do środy. Wiadomo, że za karygodnym uczynkiem stoi dwóch mężczyzn w wieku 20-25 lat, mieszkańców okolic Goślic.

Dwaj młodzi mężczyźni, którzy ukradli puszkę z datkami ze sklepu w Goślicach, mogą ją do dzisiaj zwrócić, w innym przypadku czekają ich poważne konsekwencje. Do nagrania, na którym widać, jak sprawcy zabierają pieniądze, dotarli Moto Mikołaje z Płocka, ale nie razie go nie opublikowali ani nie zgłosili sprawy policji. Dlaczego? Przygotowali dla sprawców pewien challenge.

- W ciągu 48 godzin (do kradzież doszło w poniedziałek 23 listopada-przyp.red) macie oddać do sklepu naszą puszkę z całą zawartością. A wiemy, że w środku było co najmniej 1000 zł. Koleżanka wracając z pracy, wrzuciła tam zebraną wśród swoich znajomych kasę, głównie na leczenie Rafała Suskiego. Czekamy na zwrot puszki do środy. Inaczej sprawę zgłaszamy na policję i publikujemy filmik w necie - piszą Moto Mikołaje na swoim profilu facebookowym.

Mężczyźni, którzy ukradli puszkę z datkami ze sklepu w Goślicach, mają 20-25 lat, a w dniu przestępstwa poruszali się fiatem punto. Wiadomo, że mieszkają w okolicach Goślic lub w pobliżu Bielska. Czy sprawcy wezmą udział w challenge'u, jaki przygotowali dla nich Moto Mikołaje z Płocka?

Konary. Ludzkie czaszki na prywatnej posesji! ZDJĘCIA z makabrycznego odkrycia

Strażacy z Gościna uratowali życie jeleniowi