NIE ŻYJE 28-latek z powiatu płockiego! Zginął w roztrzaskanym aucie

2020-11-24 14:48 Michał Michalak
NIE ŻYJE 28-latek z powiatu płockiego! Zginął w roztrzaskanym aucie
Autor: KPP w Płońsku 28-latek z powiatu płockiego zginął w roztrzaskanym aucie na trasie Nacpolsk-Sosenkowo niedaleko Płońska

28-latek z powiatu płockiego zginął w wypadku, do którego doszło na trasie Nacpolsk-Sosenkowo w poniedziałek przed godz. 20. Jak wstępnie informuje policja w Płońsku, na prostym odcinku drogi mężczyzna stracił panowanie nad osobowym golfem, zjechał z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Auto roztrzaskało się, dachując jeszcze na polu. 28-latek z powiatu płockiego był reanimowany, ale na próżno.

28-latek z powiatu płockiego zginął w roztrzaskanym aucie na trasie Nacpolsk-Sosenkowo. Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 20. Jak wstępnie ustaliła Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, na prostym odcinku drogi mężczyzna stracił panowanie nad osobowym golfem, zjechał z trasy, po czym uderzył w drzewo i roztrzaskał auto w czasie dachowania.

Służby ratunkowe przystąpiły na miejscu do reanimacji, ale przyniosła ona skutku. Okoliczności i przyczyny wypadku na trasie Nacpolsk-Sosenkowo, w którym zginął 28-latek z powiatu płockiego, bada policja w Płońsku pod nadzorem tamtejszej prokuratury.

Płock. Kompletnie ZMIAŻDŻONE auto! Ciężko ranny 25-latek zakleszczony w środku

Szaleniec na A1! Miał na liczniku tyle, że ciężko w to uwierzyć!

Teresin. Stracił żonę i mieszkanie. 76-latek mieszka w oborze bez prądu i wody! [ZDJĘCIA]