Płock. Potworny ból 35-latki! "Guzy i zrosty w jelitach i macicy". Jest szansa, by jej pomóc!

Płock. Potworny ból 35-latki! Guzy i zrosty w jelitach i macicy. Jest szansa, by jej pomóc!
Autor: Fotorech/cc0/Pixabay.com Joanna Kopacz z Płocka cierpi na endometriozę, w związku z czym codziennie towarzyszy jej potworny ból

Joanna Kopacz z Płocka musi się codziennie zmagać z potwornym bólem. 35-latka cierpi na endometriozę. To przewlekłe schorzenie objawiające się występowaniem komórek endometrium poza macicą. W przypadku płocczanki doprowadziło ono do pojawienia się w ich miejsce guzów i zrostów, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Jeśli nie przejdzie operacji, będzie cierpieć do końca życia.

Joanna Kopacz z Płocka cierpi na endometriozę, przez co codziennie towarzyszy jej potworny ból. W jej macicy i jelitach pojawiły się guzy i zrosty, a żeby zahamować rozwój choroby, potrzebna jest operacja. 35-latka wydała już znaczne kwoty na diagnostykę, prywatne wizyty lekarskie i leki: przeciwzapalne i przeciwbólowe.

- Do końca zbiórki zostało niewiele czasuJestem przerażona, bo wciąż nie mam kwoty potrzebnej na operację. Choroba każdego dnia wystawia mnie na próbę, codziennie stawia przede mną nowe wyzwania, testuje moją odporność na ból. Ten w ostatnich dniach zdaje się nie kończyć. Nie pomaga nic (...) Jeśli nie poddam się operacji w terminie, konsekwencje będę ponosić przez całe życie. Skazana na ból, na cierpienie spowodowane kolejnymi powikłaniami. Nie jestem na to gotowa... To dla mnie najgorsza możliwa wizja - pisze mieszkanka Płocka na Siepomaga.pl.

Zbiórka na rzecz 35-latki trwa do 16 grudnia, a na razie udało się zebrać niespełna 70 procent kwoty na operację, która może uwolnić ją od potwornego bólu. Jeśli jesteście gotowi pomóc Joannie Kopacz z Płocka, kliknijcie TUTAJ.

Płock. Czy najdroższy lek świata uratuje małą Zosię? Wlew w szpitalu w Lublinie [ZDJĘCIA]

200 dzieł do wylicytowania w 29. Aukcji Wielkiego Serca

Teresin. Stracił żonę i mieszkanie. 76-latek mieszka w oborze bez prądu i wody! [ZDJĘCIA]