Gostynin. Trzy osoby na przejściu, a on jedzie prosto na nie i nie zwalnia! Koszmarne zachowanie 22-latka [WIDEO]

2021-03-03 12:32 Michał Michalak
Gostynin. Trzy osoby na przejściu, a on jedzie prosto na nie i nie zwalnia! Koszmarne zachowanie 22-latka [WIDEO]
Autor: KPP w Gostyninie 22-latek z Raciąża wjechał na przejście dla pieszych w Gostyninie, mimo że przechodziły nim trzy osoby

Do niesłychanej sytuacji doszło na przejściu dla pieszych w Gostyninie, którym przechodziły trzy osoby. Mimo że wszystkie były już na pasach, jadący w ich kierunku kierowca citroena wcale nie zwalniał, tylko wjechał na przejście i w ostatniej chwili wyminął z lewej strony grupkę. 22-latek myślał, że jest bezkarny i ruszył dalej, nawet nie oglądając się na pieszych. Mieszkańca Raciąża nagrała jednak kamera monitoringu, dzięki czemu wpadł w ręce policji w Gostyninie.

Gostynin. Trzy osoby na przejściu, a on jedzie prosto na nie i nie zwalnia! Koszmarne zachowanie 22-latka

Trzy osoby na przejściu na pieszych w Gostyninie o mało nie wpadły pod citroena prowadzonego przez 22-latka. Mimo że wszystkie znajdowały się już na pasach, mężczyzna jechał prosto na nie i nie zwalniał, po czym wyminął grupkę z lewej strony, będąc już na przejściu. Koszmarne zachowanie mieszkańca Raciąża nagrał jedna z kamer miejskiego monitoringu, na której widać, jak 22-latek spokojnie odjeżdża ul. Rynek w Gostyninie, gdzie doszło do zdarzenia.

- Wobec takiej postawy i popełnionego wykroczenia spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci odstąpili od ukarania kierującego mandatem i skierowali wniosek o ukaranie do sądu, zatrzymując jednocześnie mężczyźnie prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje policja w Gostyninie.

Czytaj też: Gostynin. Ciało mężczyzny na trawniku przy ul. Nowej! Przyczyna śmierci PRZERAŻA

Czytaj też: Straciła panowanie nad fordem i zabiła rowerzystę! Dramat 22-latki pod Drobinem

Czytaj też: Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego

Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły!

Wjechał na przejście, gdy przechodziły nim 3 osoby! Nawet się nie zatrzymał
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE