Garwolewo. Z bagażnika jej seata wypadł 16-latek! Zabrał go śmigłowiec [AKTUALIZACJA]

2021-10-26 10:55
Goworowo. Gdy jechała seatem, z bagażnika wypadł 16-latek! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy
Autor: moerschy/cc0/Pixabay.com; AutoPhotography/cc0/Pixabay.com Niesłychany wypadek z udziałem 16-latka w Goworowie pod Płońskiem. Gdy jego koleżanka jechała seatem, chłopak wypadł z jej bagażnika i został ranny. Zabrał go śmigłowiec, zdj. ilustracyjne)

Niesłychany wypadek z udziałem 16-latka w Garwolewie pod Płońskiem. W sobotę przed północą spotkała się tam grupa znajomych, w tym 18-latka z powiatu nowodworskiego. Gdy dziewczyna przejeżdżała swoim seatem, by zaparkować kilkadziesiąt metrów dalej, z jej bagażnika wypadł 16-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Warszawie.

Garwolewo. Z bagażnika jej seata wypadł 16-latek! Zabrał go śmigłowiec

Aktualizacja godz. 10.55

Policja w Płońsku sprostowała swoją wcześniejszą informację o tym, że do wypadku doszło w Goworowie - chodziło o miejscowość Garwolewo w tej samej gminie.

Wcześniej pisaliśmy:

Trudno uwierzyć w okoliczności wypadku w Goworowie pod Płońskiem. W sobotę 23 października przed północą przy jednej z tamtejszych posesji, spotkała się grupa znajomych, w tym 18-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego i 16-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Gdy dziewczyna ruszyła swoim osobowym seatem i jechała nim, by zaparkować kilkadziesiąt metrów dalej, z bagażnika auta wypadł na drogę chłopak, który albo schował się tam wcześniej, albo próbował do niego wskoczyć w trakcie jazdy. 16-latek odniósł poważne obrażenia głowy, po czym został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze szpitali w Warszawie. Prowadząca auto 18-latka była trzeźwa. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku w Goworowie wyjaśnia policja w Płońsku. To niejedyne tajemnicze zdarzenie z ostatnich dni, po tym jak pod Gostyninem doszło do zderzenia dwóch aut, które prowadzili sąsiedzi. Jeden z nich zmarł, ale tamtejsza policja nie wie, czy do zgonu doszło wskutek wypadku: Sąsiedzi zderzyli się pod Gostyninem. Tajemnicza śmierć 64-latka! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Wszedł na dach i ruszył na drugą stronę przewodami elektrycznymi! Fatalny wypadek 16-latka w Raciążu

Sonda
Czy nastoletnie osoby zachowują się gorzej niż rodzice w ich wieku?
Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego" na krajowej 65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE