Sąsiedzi zderzyli się pod Gostyninem. Tajemnicza śmierć 64-latka! [ZDJĘCIA]

2021-10-25 10:25
Sąsiedzi zderzyli się pod Gostyninem. Tajemnicza śmierć 64-latka! [ZDJĘCIA]
Autor: Gostynin24.pl Sąsiedzi brali udział w tym samym wypadku pod Gostyninem. Między Podgórzem a Rogożewkiem zderzyły się Daewoo Lanos i Renault Clio prowadzone przez mieszkańców pierwszej z wsi. Kulisy śmierci 64-latka nie są do końca znane

Sąsiedzi brali udział w tym samym wypadku pod Gostyninem. Między Podgórzem a Rogożewkiem zderzyły się Daewoo Lanos i Renault Clio prowadzone przez mieszkańców pierwszej z wsi. 64-latek prowadzący lanosa zmarł na miejscu, natomiast 76-latek został ranny i trafił do szpitala. Policja w Gostyninie informuje, że kulisy śmierci 64-latka nie są do końca znane.

Sąsiedzi zderzyli się pod Gostyninem. Tajemnicza śmierć 64-latka!

O wypadku pod Gostyninem napisał jako pierwszy Gostynin24.pl. W piątek ok. godz. 14 między Podgórzem a Rogożewkiem, na wiadukcie nad obwodnicą Gostynina, zderzyły się czołowo Daewoo Lanos prowadzony przez 64-latka i Renault Clio, za kierownicą którego siedział 76-latek. Okazało się, że obaj mężczyźni to mieszkańcy tej samej wsi, to jest właśnie Podgórza. Pierwszy zmarł na miejscu wypadku, mimo że był reanimowany przez ok. godzinę. 76-latek został natomiast zabrany do szpitala z obrażeniami ciała. Jak informuje policja w Gostyninie, do zgonu 64-latka, który zmarł po zderzeniu obu pojazdów, nie musiało dojść z powodu odniesionych obrażeń, tylko z innej przyczyny. Jakiej? To wyjaśni postępowanie, które pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gostyninie prowadzą funkcjonariusze.

Galeria zdjęć z wypadku PONIŻEJ.

- Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gostyninie oraz po jednym zastępie z OSP Lucień i OSP Gostynin. Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali dwa auta osobowe, które rozbiły się na środku wiaduktu, w pojazdach znajdowało się dwóch poszkodowanych. Jedna z osób odniosła lekkie obrażenia. Natomiast druga osoba nie wykazywała żadnych funkcji życiowych, skutkowało to podjęciem próby reanimacji, pomimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej trwającej 50 minut 64-latek zmarł na miejscu - informuje profil facebookowy Gostynin 998.

Czytaj też: Garwolewo. Z bagażnika jej seata wypadł 16-latek! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Płock. Opiekunka seniora robiła to notorycznie, gdy jej podopieczny umarł. Nie miała wstydu

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego" na krajowej 65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE