Grabina. Lód zerwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim! W akcji sanie lodowe i katamaran

2021-01-19 9:03
Grabina. Lód zerwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim! W akcji sanie lodowe i katamaran
Autor: hoau70/cc0/Pixabay.com Lód zarwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim. Poszkodowany znajdował się ok. 50 metrów od brzegu od strony Grabiny, zdj. ilustracyjne

Lód zarwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim w pobliżu Grabiny pod Płockiem. Poszkodowany znajdował się wtedy ok. 50 metrów od brzegu, ale na szczęście zauważył go mieszkaniec pobliskich Nowych Rumunek, który widział całe zdarzenie z terenu swojej posesji i wezwał pomoc. Na miejscy interweniowali strażacy z Łącka i Płocka, którzy musieli wykorzystać sanie lodowe i katamaran.

Grabina. Lód zerwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim

Lód zarwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim w pobliżu Grabiny pod Płockiem. Strażacy przyjęli zgłoszenie w tej sprawie dokładnie minutę po godz. 11 w poniedziałek. Całe zdarzenie widział z terenu swojej posesji mieszkaniec sąsiednich Nowych Rumunek, który wezwał służby ratownicze. Mężczyzna, pod którym zarwał się lód na Jeziorze Górskim od strony Grabiny, na szczęście złapał się jednej z krawędzi lodu i pozostając na powierzchni, czekał na przyjazd strażaków z Płocka i Łącka.

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Prokuratura ujawnia PRZYKRE fakty!

W akcji ratowania mężczyzny, pod którym zarwał się lód, wykorzystano sanie lodowe i katamaran. Strażacy, ubrani w kamizelki asekuracyjne, wciągnęli poszkodowanego na sanie i przetransportowali go na brzeg. Mężczyzna był wychłodzony, ale przytomny, i trafił pod opiekę karetki pogotowia.

Czytaj też: Płock. Dla "Szansy" to ostatnia szansa. Restauracja otwarta mimo obostrzeń. "Każdy ma rodzinę"

Czytaj też: Mańkowo. Dwie osoby ranne po zderzeniu z ciężarowym Volvo! Jedna trafiła do szpitala w Płocku [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Czerwińsk nad Wisłą. 239 osób zostanie deportowanych? Wszystko przez 36-latka

Dukt. 35 świń zginęło w męczarniach! Przygniotły się nawzajem po wypadku MAN-a [ZDJĘCIA]

Zjeżdżał na sankach. Zginął uderzając głową o ławkę

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE