Jedna kobieta nie żyje, druga - ciężko ranna! Pod Wyszogrodem ich audi zmiażdżył tir [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP Rębowo Dwie kobiety z audi brały udział w wypadku w Kobylnikach pod Wyszogrodem, a jedna z nich zginęła. Ich auto zderzyło się z tirem

48-latka nie żyje, 27-latka - ciężko ranna! Pod Wyszogrodem ich audi zmiażdżył tir [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2022-07-04 22:21

Dwie kobiety z audi brały udział w wypadku w Kobylnikach pod Wyszogrodem, a jedna z nich zginęła. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Komendy Miejskiej Policji w Płocku, młodsza z podróżujących była pasażerką osobówki, a starsza ją prowadziła. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu tirowi i doszło do zderzenia. Druga z kobiet została ciężko ranna.

Jedna kobieta zginęła na miejscu, druga została ciężko ranna! Pod Wyszogrodem ich audi zmiażdżył tir

Aktualizacja, poniedziałek, 4 lipca, godz. 14.16

Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Płocku, w wypadku pod Wyszogrodem zginęła 48-latka, a ciężko ranna została 27-latka - obie kobiety to mieszkanki powiatu płockiego. Ich audi zderzyło się z samochodem ciężarowym, który prowadził 25-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Mężczyzna był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Wcześniej pisaliśmy:

Jedna kobieta nie żyje, druga trafiła z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala - jak informuje Petronews, to bilans śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek, 1 lipca, ok. godz. 13.30, w Kobylnikach pod Wyszogrodem. Zdarzenie miało miejsce w powiecie płockim, więc na miejscu pojawili się m.in. funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Według ich wstępnych ustaleń prowadząca osobowe audi, której towarzyszyła młodsza od niej pasażerka, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi ciężarowemu, znajdując się na drodze podporządkowanej, i wjechała prosto pod tira. W wyniku zderzenia starsza z kobiet zginęła na miejscu, choć była jeszcze reanimowana, natomiast druga z nich została poważnie ranna i trafiła do szpitala karetką pogotowia. Sprawą śmiertelnego wypadku pod Wyszogrodem zajęła się Prokuratura Rejonowa w Płocku, która nadzoruje postępowanie policji w tej sprawie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia nadal są wyjaśniane.

Czytaj też: 35-latek zakleszczony w skodzie nie żyje! Jego auto roztrzaskało się o drzewo pod Płockiem [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Wsiedli do kajaka, ale 21-latek nie dopłynął do brzegu! Tragedia na Jeziorze Górskim pod Płockiem [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Gdańsk: Potrącenie mężczyzny na ul. Oliwskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE