Jubileusz razy cztery - tak będą świętować drogowcy z Płocka

i

Autor: Towarzystwo Techniczne w Płocku

Jubileusz razy cztery - tak będą świętować drogowcy z Płocka

2019-10-09 14:43

W czwartek, 10 października, o 17 w auli Liceum im. Małachowskiego w Płocku zaplanowano obchody 200-lecia Centralnej Administracji Drogowej, 100-lecia Powiatowej Administracji Drogowej, 25-lecia Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku, oraz 20-lecia Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Na początku głos zabierze dr inż Piotr Gryszpanowicz, prezes Towarzystwa Technicznego w Płocku, który opowie o początkach administracji drogowej w Płocku, natomiast w dalszej części pojawią się również przemówienia marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, starosty płockiego Mariusza Bieńka i dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Marcina Błaszczyka. Na sam koniec nastapi wręczenie okolicznościowych odznak i wyróżnień dla zasłużonych drogowców regionu płockiego.

W czasie obchodów zaplanowano ponadto promocję promocję najnowszej, bogato ilustrowanej książki Gryszpanowicza "Administracja drogowa regionu płockiego w roku czterech jubileuszy" opowiadającej m.in. o historii płockich zarządów drogowych i najważniejszych inwestycjach przez nie przeprowadzonych.

W związku z tym, że wstęp na imprezę jest wolny, pierwsze 100 osób, które pojawi się w auli Małachowianki, otrzyma publikację w prezencie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają