Kondrajec Szlachecki. POTĘŻNE zderzenie ciężarówki z autobusem! Poważne obrażenia dwóch osób [ZDJĘCIA]

2021-02-01 13:00
Kondrajec Szlachecki. POTĘŻNE zderzenie ciężarówki z autobusem! Poważne obrażenia dwóch osób [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Baboszewo Na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim zderzyły się czołowo ciężarowa scania i autobus. Kierowcy obu pojazdów odnieśli poważne obrażenia

Ciężarówka zderzyła się czołowo z autobusem w Kondrajcu Schlacheckim pod Ciechanowem. W wypadku na drodze krajowej nr 7 poważne obrażenia odniosły dwie osoby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji w Ciechanowie, jadący ciężarową scanią 55-latek zjechał z nieznanych przyczyn na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z autobusem prowadzonym przez 28-latka.

Kondrajec Szlachecki. POTĘŻNE zdarzenie ciężarówki z autobusem. Poważenia obrażenia dwóch osób

O wypadku na drodze krajowej nr 7 napisał jako pierwszy Płońsk w Sieci. W sobotę 30 stycznia we wczesnych godzinach porannych w Kondrajcu Szlecheckim pod Ciechanowem zderzyły się czołowo ciężarowa scania i autobus. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji w Ciechanowie, kierujący pierwszym pojazdem 55-latek zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, uderzając w autobus prowadzony przez 28-latka. Obaj kierowcy odnieśli poważne obrażenia ciała.

- (...) W wyniku tego uderzenia obydwaj kierowcy, jeden z połamanymi żebrami, a drugi ze złamaną nogą, zostali odwiezieni do szpitala. W żadnym z pojazdów nie było pasażerów. Obydwaj kierowcy, zarówno 55-latek ze scanii, jak i 28-latek prowadzący autobus, byli trzeźwi - informuje Płońsk w Sieci policja w Ciechanowie.

Jak dodają mundurowi, w momencie zderzenia ciężarówki z autobusem na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim warunki drogowe były trudne.

Czytaj też: Mława. Zamknęli chłopaka w pojemniku na śmieci i to nagrali! [WIDEO]

Czytaj też: Gostynin. Musiała opuścić swój dom, a teraz ZAGINĘŁA! Gdzie jest 17-latka?

Czytaj też: Płock. Nie żyje Adam Sierocki. Wiceprzewodniczący rady powiatu zmarł na koronawirusa

Kondrajec Szlachecki. POTĘŻNE zderzenie ciężarówki z autobusem! Poważenia obrażenia dwóch osób [ZDJĘCIA]

Paraliż na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE