Koszmarny wypadek pod Przasnyszem! Wielu rannych, w tym 6-letnie dziecko!

2021-08-01 14:45
Koszmarny wypadek pod Przasnyszem! Wielu rannych, w tym 6-letnie dziecko!
Autor: Wikimedia Commons/Lowdown Koszmarny wypadek pod Przasnyszem! Wielu rannych, w tym 6-letnie dziecko!

Dramatyczny wypadek na skrzyżowaniu, które uchodzi za niebezpieczne! W miejscowości Bartniki niedaleko Przasnysza zderzyły się dwa samochody, poważne obrażenia odniosło pięć osób, m.in. 6-letnie dziecko. Do wypadku doszło w niedzielę, około godziny 11:00, jeszcze o 12:30 strażacy wydobywali ostatnią zakleszczoną osobę z rozbitego auta. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ranni zostali przetransportowani do szpitala.

O wypadku poinformował lokalny portal "Info Przasnysz", do niebezpiecznego zderzenia doszło w niedzielę ok. godz. 11:00 na skrzyżowaniu dróg Mchówko – Bartniki – Przasnysz. To miejsce w opinii kierowców uchodzi za szczególnie niebezpieczne. W niedzielne przedpołudnie zderzyły się tam dwa samochody osobowe, kia oraz bmw, a skutki wypadku okazały się bardzo poważne. Jak podało radio RMF, pięć osób odniosło ciężkie obrażenia, ostatni ranny został wydobyty przez strażaków dopiero ok. godz. 12:30. Na miejsce zdarzenia przyleciały śmigłowce LPR, poszkodowani trafili do szpitala.

CZYTAJ TEŻ: Mały Szymuś spod Przasnysza walczy z rakiem. Guz był tak wielki, że nie mogli go wyciąć

Wśród rannych znajduje się sześcioletnie dziecko. Na razie nie wiadomo czy obrażenia, jakie odnieśli ranni w wypadku, zagrażają ich życiu. Również przyczyny wypadku pozostają jeszcze nieznane, choć wiadomo, że jedno z aut dachowało. Na miejscu pracują służby,  a kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

19 letnia dziewczyna zginęła pod kołami autobusu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE