Mały Szymuś spod Przasnysza walczy z rakiem. Guz był tak wielki, że nie mogli go wyciąć

2021-07-24 12:30
Mały Szymuś spod Przasnysza walczy z rakiem. Guz był tak wielki, że nie mogli go wyciąć
Autor: Pomagam.pl Mały Szymuś z Krasnego pod Przasnyszem walczy z rakiem. Chłopczyk w przestrzeni otrzewnej ma tak wielkiego guza - 14 cm - że lekarze nie byli w stanie go wyciąć.

Mały Szymuś z Krasnego pod Przasnyszem walczy z rakiem. Chłopczyk w przestrzeni otrzewnej ma tak wielkiego guza - 14 cm - że lekarze nie byli w stanie go wyciąć. W tym tygodniu rozpoczęło się intensywne leczenie 4-latka za pomocą chemio- i radioterapii oraz sterydów. Z powodu bólu wywoływanego nowotworem złośliwym przyjmuje on ponadto morfinę. Tata małego Szymusia spod Przasnysza prosi o pomoc.

Mały Szymuś spod Przasnysza walczy z rakiem. Guz był tak wielki, że nie mogli go wyciąć

Mały Szymuś z Krasnego pod Przasnyszem walczy z rakiem. 4-latek w przestrzeni otrzewnej ma 14-centrymetrowego guza, który jest tak wielki, że lekarze nie byli w stanie go wyciąć. Kilka dni temu rozpoczęło się intensywne leczenie malca za pomocą chemio- i radioterapii oraz sterydów. Z powodu bólu wywoływanego nowotworem złośliwym codziennie otrzymuje też morfinę. Tata małego Szymusia spod Przasnysza prosi o pomoc. Mężczyzna zbiera pieniądze na leczenie chłopczyka, dlatego założył w tej sprawie zbiórkę na Pomagam.pl.

- Leczenie będzie bardzo długie, jak stwierdzili onkolodzy! - pisze na Pomagam.pl Krzysztof Kozicki, z góry dziękując za jakąkolwiek ofiarę na rzecz swojego synka.

Jeśli chcecie wspomóc leczenie małego Szymusia spod Przasnysza, kliknijcie TUTAJ.

Czytaj też: Drobin. To już 16 miesięcy! Piotrek był duszą towarzystwa, teraz nie ma z nim kontaktu

Czytaj też: Jednorożec. Nie żyje radny Mariusz Kaczyński. 53-latek zostawił żonę

Czytaj też: Płock. Kradziony nissan i 9 kg narkotyków! Ślady prowadziły do Wielkopolski

Grób motocyklisty zalało morze kwiatów. W miejscu wypadku stanął krzyż z kaskiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE