Płock. Kradziony nissan i 9 kg narkotyków! Ślady prowadziły do Wielkopolski

2021-07-23 17:57
Płock. Kradziony nissan i 9 kg narkotyków! Ślady prowadziły do Wielkopolski
Autor: KMP w Płocku Policjanci z Płocka zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież nissana qashqai, którzy mieli ponadto aż 9 kg narkotyków.

Policjanci z Płocka zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież nissana qashqai, którzy mieli ponadto aż 9 kg narkotyków. Auto zostało skradzione na początku tego tygodnia, a funkcjonariusze ustalili, że ślady prowadzą do Koła na terenie Wielkopolski. To tam zostali zatrzymani 31- i 26-latek, a na miejscu zabezpieczono jeszcze jedną ważną rzecz.

Płock. Kradziony nissan i 9 kg narkotyków! Ślady prowadziły do Wielkopolski

Policjanci z Płocka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy stoją prawdopodobnie za kradzieżą nissana qashqai z terenu miasta. W mieszkaniu jednego z nich ujawniono ponadto aż 9 kg różnego rodzaju narkotyków. Do zabrania auta doszło na początku tego tygodnia, a ślady doprowadziły policjantów z Płocka do Koła w Wielkopolsce. Okazało się, że 31- i 26-latek są na co dzień jego mieszkańcami. Mundurowi zabezpieczyli na miejscu ponadto urządzenia służące do rozkodowywania systemów elektronicznych pojazdów. Obaj mężczyźni mieli w przeszłości na koncie podobne przestępstwa.

- W płockiej komendzie mężczyźni usłyszeli zarzuty na razie za za posiadanie znacznej ilości i handel narkotykami oraz za posiadanie narkotyków. Sąd Rejonowy w Płocku przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec starszego z zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Natomiast wobec 26-latka zastosował dozór. Za popełnione przestępstwa grozi mężczyznom kara pozbawienia wolności do lat 10 - informuje policja.

Jak dodają mundurowi z Płocka, w związku z kradzieżą nissana niewykluczone są kolejne zatrzymania. ZDJĘCIA pod tekstem.

Czytaj też: Ćwiklinek. Zginął na oczach syna! Rodzinna tragedia na DK nr 7 [NOWE FAKTY]

Czytaj też: Przemysław Saleta się śmiał, ludzie odwracali wzrok. Influencerka spod Sochaczewa jako jedyna pomogła nagiej kobiecie!

Czytaj też: Tajemnicze zaginięcie mieszkańca Płocka! Był widziany w Białymstoku i Warszawie. Towarzyszył mu nieznany mężczyzna

Płock. Kradziony nissan i 9 kg narkotyków! Ślady prowadziły do Wielkopolski [ZDJĘCIA]

Szalony pościg za dilerem w w Kolnie. W tle napaść na policjanta i twarde narkotyki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE