Jednorożec. Nie żyje radny Mariusz Kaczyński. 53-latek zostawił żonę

2021-07-23 19:15
Jednorożec. Nie żyje radny Mariusz Kaczyński. 53-latek zostawił żonę
Autor: _Alicja_/cc0/Pixabay.com Nie żyje radny gminy Jednorożec pod Przasnyszem Mariusz Kaczyński.

Nie żyje radny gminy Jednorożec pod Przasnyszem Mariusz Kaczyński. Zmarł w wieku 53 lat, zostawiając żonę. Mężczyzna był wieloletnim radnym gminy Jednorożec, również obecnej kadencji, i sołtysem Drążdżewa Nowego. Od 2017 r. Mariusz Kaczyński był ponadto członkiem zarządu Stowarzyszenia Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej. O śmierci radnego poinformował Urząd Gminy w Jednorożcu.

Jednorożec. Nie żyje radny Mariusz Kaczyński. 53-latek zostawił żonę

Nie żyje radny gminy Jednorożec pod Przasnyszem Mariusz Kaczyński. Zmarł w wieku 53 lat, zostawiając żonę. Jak informuje InfoPrzasnysz, był wieloletnim radnym gminy Jednorożec, sprawując mandat również w czasie obecnej kadencji, i pełnił również funkcję sołtysa Drążdżewa Nowego. Od 2017 r. było ponadto członkiem zarządu Stowarzyszenia Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej. O śmierci radnego Mariusza Kaczyńskiego poinformował w czwartek Urząd Gminy w Jednorożcu.

- Wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy w tych trudnych chwilach żonie, rodzinie i bliskim zmarłego składają wójt gminy Jednorożec Krzysztof Iwulski wraz z pracownikami Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych i przewodniczący Rady Gminy Jednorożec Cezary Wójcik wraz z radnymi i sołtysami - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej i profilu facebookowym samorządu.

Czytaj też: Płock. Kradziony nissan i 9 kg narkotyków! Ślady prowadziły do Wielkopolski

Czytaj też: Mazowieckie. Nie żyje znany bluesman. Był laureatem odznaki "Zasłużony dla kultury polskiej" i wspomagał WOŚP

Czytaj też: Przemysław Saleta się śmiał, ludzie odwracali wzrok. Influencerka spod Sochaczewa jako jedyna pomogła nagiej kobiecie!

Tragiczna śmierć polskich olimpijczyków. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE