Małkinia Górna. Ciało mężczyzny na środku ulicy! 32-latek w rękach policji

2021-01-07 10:28
Małkinia Górna. Ciało mężczyzny znalezione prosto na ulicy! 32-latek w rękach policji
Autor: KPP w Ostrowi Mazowieckiej Na jednej z ulic w Małkini Górnej znaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że śmiertelnie potrącił go i uciekł z miejsca wypadku 32-letni kierowca

Ciało mężczyzny znaleziono na jednej z ulic w Małkini Górnej. Jak informuje policja w Ostrowi Mazowieckiej, obrażenia 58-latka wskazywały na to, że został potrącony przez samochód. Po kilkugodzinnych działaniach mundurowi zatrzymali w tej sprawie 32-latka, który, jak się później okazało, uderzył w mężczyznę, a później uciekł z miejsca śmiertelnego wypadku. To nie wszystko.

Ciało mężczyzny znaleziono prosto na ulicy w Małkini Górnej. Do tragicznego odkrycia doszło w niedzielę wieczorem 3 stycznia. Jak informuje policja w Ostrowi Mazowieckiej, po oględzinach, które przeprowadzili na miejscu mundurowi pod nadzorem prokuratora, wynikało, że 58-latek został potrącony przez samochód. Te działania doprowadziły do tego, że kilka godzin później w ręce policji wpadł 32-latek, który doprowadził do śmiertelnego wypadku, a później uciekł z miejsca zdarzenia - w momencie zatrzymania miał ponad 1,6 promila alkoholu we krwi.

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok!

Jak informuje policja w Ostrowi Mazowieckiej, 32-latkowi postawiono zarzuty: kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej, wobec czego mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Czytaj też: Ostrołęka. 28-latka w ciąży przeszła nowatorską operację. Lekarze WUM zrobili to po raz pierwszy! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Brzozów. Przejechał 2-letnią córeczkę. Prokuratura zdecydowała o jego przyszłości

Czytaj też: Płock. Kasjerki banku w zmowie z przestępcami? Kobieta straciła ogromną sumę!

Bodzanów. Pijana jak bela wiozła małe dziecko! Nagle zjechała na przeciwny pas... [ZDJĘCIA]

Zakręt śmierci w Jamnicy zabrał kolejne młode życie

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE