Maszyna wyrwała rękę 49-latkowi! Śmigłowiec zabrał go do Płocka

2021-09-06 9:47
Maszyna wyrwała rękę 49-latkowi! Śmigłowiec zabrał go do Płocka
Autor: frolicsomepl/cc0/Pixabay.com; Comprador/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons Makabryczny wypadek w żwirowni w Potyrach (zdj. ilustracyjne), gdzie maszyna wyrwała rękę 49-latkowi. Śmigłowiec LPR zabrał go do Płocka

Makabryczny wypadek we wsi Potyry pod Płońskiem, gdzie maszyna wyrwała rękę 49-latkowi. Mężczyzna pracował w miejscowej żwirowni, gdzie przesiewał na taśmociągu żwir, gdy do środka dostał się przez przypadek kamień. Mężczyzna próbował go wyjąć z taśmy, ale maszyna wciągnęła jego rękę, wyrywając ją z barku. 49-latek został zabrany śmigłowcem do Płocka.

Maszyna wyrwała rękę 49-latkowi! Śmigłowiec zabrał go do Płocka

Jak informuje Płońsk w Sieci, 49-latek stracił rękę w wypadku w miejscowości Potyry pod Płońskiem. W czwartek przed godz. 14 mężczyzna pracował w lokalnej żwirowni, przesiewając na taśmociągu żwir. W trakcie czynności przez przypadek dostał się tam kamień, a 49-latek próbował go wyciągnąć z taśmy, jednak maszyna wciągnęła jego rękę i wyrwała ją z barku. Mimo to mężczyzna pozostał przytomny, a świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby ratownicze. Poszkodowany został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Rękę mężczyzny wyciągnęli z maszyny strażacy, a później także i ona trafiła do Płocka, by przeprowadzić operację przyszycia jej do ciała - nie wiadomo jednak, czy ostatecznie udało się to zrobić. Tymczasem policja w Płońsku prowadzi dochodzenie, by wyjaśnić, czy w czasie wypadku w żwirowni w Potyrach zachowane były przepisy BHP.

Czytaj też: Płock. Między dokumentami znaleźli węża! "Przyjedźcie natychmiast" [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Zakopali go żywcem. Domniemani mordercy mogą już nie wyjść na wolność!

Czytaj też: Ostrołęka. Troje małych dzieci nie wiedziało, co się dzieje. Ich matka jeździła od krawężnika do krawężnika!

To wideo zwala z nóg. Tak giną ludzie na polskich drogach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE