Olszewo-Borki. Czy mazowiecka piękność zostanie Miss Polonia? Są nowe ZDJĘCIA Gwiazdy

2021-03-01 15:05 Michał Michalak
Olszewo-Borki. Czy mazowiecka piękność zostanie Miss Polonia? Są nowe ZDJĘCIA Gwiazdy
Autor: Candid_Shots/cc0/Pixabay.com Katarzyna Gwiazda z miejscowości Olszewo-Borki pod Ostrołęka może zostać Miss Polonia 2020. Mazowiecka piękność ukończyła w ub.r. Uniwersytet Warszawski, zdj. ilustracyjne

Tylko kilka dni pozostało do rozstrzygnięcia konkursu Miss Polonia 2020. W gronie finalistek znalazła się pochodząca z miejscowości Olszewo-Borki pod Ostrołęką Katarzyna Gwiazda. Na profilu facebookowym plebiscytu pojawiły się nowe zdjęcia 25-latki i jej rywalek, które mogą przesądzić o ostatecznych wynikach. Czy mazowiecka piękność zostanie Miss Polonia 2020?

Olszewo-Borki. Czy mazowiecka piękność zostanie Miss Polonia 2020? Są nowe ZDJĘCIA Gwiazdy

8 marca, tj. w Dzień Kobiet, poznamy wyniki konkursu Miss Polonia 2020. Wśród kandydatek do zwycięstwa jest pochodząca z miejscowości Olszewo-Borki pod Ostrołęką Katarzyna Gwiazda - informuje Moja Ostrołęka. 25-latka mieszka obecnie w stolicy, gdzie ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Co ciekawe, obroniła pracę magisterską w tym samym dniu, w którym awansowała do półfinału Miss Polonia 2020, czyli 8 lipca ub.r.

Czytaj też: Szymanów. Przez ponad 70 lat chłopcy nie mieli tam prawa wstępu! Co na to dziewczyny?

O tytuł Miss Polonia 2020 walczy w tym roku 20 kandydatek z całej Polski. Katarzyna Gwiazda z miejscowości Olszewo-Borki pod Ostrołęka nosi numer 14. Finałowa gala plebiscytu Miss Polonia 2020 odbędzie się 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi. Czy najpiękniejszą kobietą w naszym kraju zostanie mazowiecka piękność?

Czytaj też: Płock. 19-latka zginęła pod kołami szynobusa. Zostawiła list pożegnalny

Czytaj też: Stado jeleni fruwało nad bmw! Chwila grozy między Pułtuskiem a Wyszkowem [WIDEO]

Czytaj też: Płock. Kierowca autobusu w szpitalu, po tym jak uderzył go pasażer! Prosił go, by ściszył muzykę

Wyszków. Zaczęli kopać grób, ale musieli przerwać. Groziło im wielkie niebezpieczeństwo! [ZDJĘCIA]

Arek Kłusowski wraca z nowym singlem i pomaga Julii Wieniawie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE