Alternatywa dla mainstreamu - dziś w POKiS-ie rusza Alterstacja

i

Autor: Fot. Woodys Backline Mitchez/profil facebookowy Mitch and Mitch

Mitch & Mitch na początek Alterstacji, w niedzielę coś dla miłośników Edith Piaf

2019-10-11 8:16

Inauguracja znanego w Płocku cyklu prezentującego muzykę alternatywną dziś o 19 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, z kolei w niedzielę w tym samym miejscu i o tej samej porze wystąpią Lucy & Tom.

Mitch & Mitch zaprezentują w Płocku materiał z najnowszej, limitowanej EP-ki wydanej w marcu tego roku pt. "Frisco Moods", a do tego pownny pojawić się nowe utwory, które oficjalnie ujrzą światło dzienne dopiero w przyszłym roku. Tymczasem członkowie zespołu zabiorą płocczan do świata "library music", czyli jednej ze swoich wieloletnich fascynacji.

Dwa dni później do Płocka zawitają Lucy & Tom, prezentując utwory z repertuaru Edith Piaf, której 56. rocznicę śmierci obchodziliśmy w czwartek. Program "Niedziela w Paryżu" to nie tylko nowe aranżacje piosenek słynnej wokalistki z wykorzystaniem gitary elektrycznej, ale również opowieści o życiu słynnej wokalistki i wystawa fotograficzna poświęcona stolicy Francji.

Bilety w cenie 30 zł można kupić w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) lub na bilety.pokis.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają