Młodynin. Pijany kierowca skody ZABIŁ 14-latkę! Przerażające ZDJĘCIA z wielkiej tragedii na drodze

2020-11-30 13:21
Młodynin. Pijany kierowca ZABIŁ 14-latkę! ZDJĘCIA z wielkiej tragedii na drodze
Autor: KPP w Mławie Młodynin. Pijany kierowca ZABIŁ 14-latkę! ZDJĘCIA z wielkiej tragedii na drodze

Pijany kierowca zabił 14-latkę na drodze w Młodyninie niedaleko Mławy. Mężczyzna miał we krwi ponad 1,7 promila alkoholu. Jak wstępnie ustalili policjanci z Mławy, do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący osobową skodą mieszkaniec powiatu mławskiego potrącił 14-latkę, która na skutek doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

Pijany kierowca zabił 14-latkę w Młodyninie niedaleko Mławy - do wypadku doszło w piątek 27 listopada po godz. 16. Jak wstępnie ustalili policjanci z Mławy, kierujący osobową skodą potrącił dziewczynę na prostym odcinku drogi. W wyniku odniesionych obrażeń 14-latka poniosła śmierć na miejscu. Zatrzymany przez mundurowych 44-letni mieszkaniec powiatu mławskiego miał we krwi ponad 1,7 alkoholu.

Młodynin. Pijany kierowca zabił 14-latkę. To jej sąsiad! [NOWE FAKTY]

Policja w Mławie przypomina: pomimo policyjnych apeli i informacji o konsekwencjach związanych za jazdę po alkoholu, ciągle nie brakuje tych, do których żadne ostrzeżenia nie docierają. Dzieje się tak pomimo świadomości zagrożeń, jakie powodują pijani za kierownicą oraz konsekwencji prawnych. Każda osoba, która piła wcześniej alkohol i decyduje się wsiąść za kierownicę, to ogromne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze dla siebie, a także pozostałych uczestników ruchu drogowego.

13-letnia Milenka powiesiła się w swoim domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE