Diego Maradona - znacie najważniejsze momenty jego kariery? [QUIZ]

i

Autor: El Gráfico/domena publiczna/Wikimedia Commons Diego Maradona - znacie najważniejsze momenty jego kariery? [QUIZ]

Diego Maradona - znacie najważniejsze momenty jego kariery? [QUIZ]

2020-11-29 12:05

Diego Maradona - znacie najważniejsze momenty jego kariery? Argentyński geniusz zmarł 25 listopada 2020 r., a cały świat do tej pory go opłakuje. Był jednym z najlepszych zawodnikow w historii, doprowadzając reprezentację swojego kraju do tytułu mistrza świata w 1986 r. Pozostaje także legendą Napoli, w którym występował przez 7 lat, strzelając 81 bramek. Co wiecie o Diego Maradonie?

Diego Maradona - znacie najważniejsze momenty jego kariery?

Diego Maradona jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Cztery razy wystąpił z reprezentacją Argentyny na mistrzostwach świata, doprowadzając ją do zwycięstwa w 1986 r. w Meksyku. W latach 80. święcił równolegle triumfy z włoskim Napoli, dla kibiców którego stał się legendą jeszcze za życia, choć podobnie jak w Barcelonie opuszczał klub w atmosferze skandalu. Co wiecie o Diego Maradonie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE