Młodynin. Pijany kierowca zabił 14-latkę. To jej sąsiad! [NOWE FAKTY]

Młodynin i cały powiat mławski żyją cały czas sprawą wypadku, w którym pijany kierowca zabił 14-latkę. Do zdarzenia doszło w piątek 27 listopada po godz. 16. Na prostym odcinku drogi 44-latek jadący osobową skodą potrącił dziewczynkę. 14-latka mieszkała w gminie Szydłowo, a mężczyzna był jej sąsiadem. Sąd Rejonowy w Mławie podjął wobec niego decyzję.

Pijany kierowca, który zabił 14-latkę w Młodyninie, to jej sąsiad. Jak informuje Radio 7 Prokurator Rejonowy w Mławie, dziewczynka była mieszkanką gminy Szydłowo, na terenie której doszło zresztą do wypadku, a 44-latek mieszka "w pobliżu". Na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Mławie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy, co zostało uargumentowane obawą matactwa. Prokuratura w Mławie postawiła mu zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu, za co grozi mu od 2 do 12 lat więzienia, bez wyroku w zawieszeniu.

Pijany kierowca zabił 14-latkę w Młodyninie w piątek 27 listopada po godz. 16. Jadący osobową skodą 44-latek potrącił dziewczynkę na prostym odcinku drogi, a w wyniku odniesionych obrażeń poniosła ona śmierć na miejscu. Tuż po wypadku u mężczyzny stwierdzono ponad 1,7 promila alkoholu we krwi.

Potok Biały. Młody mężczyzna spadł z rusztowania! Śmigłowiec lądował na drodze [ZDJĘCIA]

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks