Wypadek teraz w Płocku. 20-latek z bmw uderzył w ciężarówkę! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2020-12-02 7:20

Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała o wypadku, do jakiego doszło dziś na Trasie Popiełuszki. Przed godz. 7.30 wpłynęła informacja, że zderzyły się tam czołowo osobowe bmw i ciężarowe volvo. Pierwszy pojazd prowadził 20-letni mężczyzna, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Do wypadku doszło na odcinku od ronda Odsieczy Lwowa do skrzyżowania z ul. Browarną.

Wypadek teraz w Płocku

Aktualizacja

Jak informuje policja w Płocku, kierujący bmw 20-latek z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z ciężarówką. Na miejscu nie ma już utrudnień.

Na Trasie Popiełuszki w Płocku doszło dziś do poważnego wypadku. Przed godz. 7.30 rzecznik Komendy Miejskiej Policji Marta Lewandowska poinformowała, że zderzyły się tam czołowo osobowe bmw prowadzone przez 20-latka i ciężarowe volvo. Młody mężczyzna został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Jak informuje policja w Płocku, Trasa Popiełuszki będzie zablokowana jeszcze przez ok. 3 godziny na odcinku od ronda Odsieczy Lwowa do skrzyżowania z ul. Browarną.

Potok Biały. Młody mężczyzna spadł z rusztowania! Śmigłowiec lądował na drodze [ZDJĘCIA]

Rajd Porsche na drodze krajowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE