Nie żyje 19-letnia tancerka! Przez miesiąc walczyła o życie po wypadku w Dalanówku

2021-11-06 15:40

Nie żyje 19-letnia tancerka Sandra. Dziewczyna przez ponad miesiąc walczyła o życie w szpitalu, gdzie trafiła po wypadku w Dalanówku, do którego doszło 26 września. Nastolatka była pasażerką hondy, jechała w kierunku drogi krajowej nr 7 razem z dwiema innymi kobietami. W ich auto uderzyła kierująca skodą kobieta, która zjechała na przeciwny pas ruchu.

Nie żyje 19-letnia tancerka! Przez miesiąc walczyła o życie po wypadku w Dalanówku

Jak informuje Płońsk w Sieci, nie żyje 19-letnia Sandra, tancerka Teatru Ognia Widmo. Dziewczyna zmarła w środę, 3 listopada rano, w jednym ze szpitali w Warszawie. Walczyła o życie przez ponad miesiąc, po tym jak brała udział w wypadku w Dalanówku pod Płońskiem, do którego doszło 26 września. 19-letnia tancerka, mieszkanka Płońska, była pasażerką hondy, którą podróżowała razem z dwoma innymi kobietami. Samochodem kierowała 21-latka, również mieszkanka Płońska. Przed godz. 17 ich auto zderzyło się czołowo ze skodą, którą prowadziła mieszkanka Warszawy - 53-latka zjechała nagle, z nieznanych przyczyn, na przeciwległy pas ruchu. Wszystkie kobiety biorące udział w wypadku w Dalanówku odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitali w: Płońsku, Ciechanowie i Płocku. Do ostatniej placówki 19-letnią tancerkę przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku trafiła później do Warszawy, gdzie ostatecznie zmarła.

- Po ciężkiej walce... dziś opuściła nas Sandra 🙁 Iskierko, zrobimy jeszcze wiele pokazów, poczekaj tam na nas cierpliwie 😞🔥 ❤ - napisali na swoim profilu facebookowym członkowie Teatru Ognia Widmo.

Czytaj też: Ostrołęka. 32-latek porażony prądem! Mężczyzna był reanimowany

Czytaj też: Wielka awantura domowa pod Ciechanowem. Ciężko ranne dziewczynki przeszły operacje!

Nie żyje 19-letnia tancerka! Przez miesiąc walczyła o życie po wypadku w Dalanówku [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Dwa samobójstwa jedno po drugim. Na schodach w Złotych Tarasach zginęli ludzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE