Ostrołęka. Wyleciał z PiS, jego żona straciła posadę wiceprezes. Jest wyrok ws. Sylwestra K.!

2021-01-07 14:31
Ostrołęka. Wyleciał z PiS-u, jego żona straciła posadę wiceprezes. Jest wyrok ws. Sylwestra K.!
Autor: succ/cc0/Pixabay.com Sąd w Ostrołęce wydał wyrok ws. Sylwestra K. Mężczyzna spowodował wypadek samochodowy, za co został wyrzucony ze strukur PiS, a jego żona straciła posadę wiceprezes Elektrowni B

Sąd Rejonowy w Ostrołęce wydał wyrok w sprawie Sylwestra K. Były członek PiS został wydalony ze struktur partii, po tym jak w czerwcu ub.r. brał udział w wypadku samochodowym w miejscowości Drężek pod Ostrołęką. Nie dość, że mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, to jeszcze podróżował autem żony, wtedy wiceprezes Elektrowni B Ostrołęka, która straciła posadę.

Jak informuje Moja Ostrołęka, Sąd Rejonowy w Ostrołęce wydał wyrok w sprawie Sylwestra K. Były członek PiS został usunięty ze struktur partii, gdy w czerwcu ub.r. w miejscowości Drężek pod Ostrołęką brał udział w wypadku samochodowym. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a do tego jechał służbowym autem żony, która była wtedy wiceprezesem Elektrowni B Ostrołęka. Kilka tygodni później kobieta straciła intratną posadę.

- (...) Na podstawie orzeczonych kar jednostkowych sąd wymierzył oskarżonemu karę łączną ośmiu miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres dwóch lat próby oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres dwóch lat - mówi portalowi Moja Ostrołęka rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Edyta Łukasiewicz.

Czytaj też: Ostrołęka. Nieprawdziwe oświadczenie posła PiS? Cena jego domu wzrosła o 50 procent

Czytaj też: Mazowsze. Nie żyje trzech młodych mężczyzn. Najstarszy miał 31 lat [NOWE FAKTY, GALERIA]

Czytaj też: Brzozów. Przejechał 2-letnią córeczkę. Prokuratura zdecydowała o jego przyszłości

Ostrołęka. 28-latka w ciąży przeszła operację serca. Lekarze WUM zrobili to po raz pierwszy! [ZDJĘCIA]

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE