Pierwszy przypadek koronawirusa w Płocku! Dyrektor szpitala potwierdza!

i

Autor: Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku Młody mężczyzna z koronawirusem przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku

Pierwszy przypadek koronawirusa w Płocku! Dyrektor szpitala potwierdza!

2020-03-23 14:49

Mamy pierwszy przypadek koronawirusa w Płocku. Informację potwierdził dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku Stanisław Kwiatkowski. Zarażony to młody mężczyzna, który od piątku 20 marca przebywał w izolatce na Oddziale Zakaźnym placówki. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do zarażenia pacjenta koronawirusem, ale nie jest on z Płocka ani powiatu płockiego.

Pierwszy przypadek koronawirusa w Płocku potwierdzono u młodego mężczyzny. Jak informuje dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Stanisław Kwiatkowski, zarażony przebywa od piątku 20 czerwca w izolatce Oddziału Zakaźnego placówki, gdzie w związku z pozytywnym wynikiem testu dalej pozostanie.

Jak powiedział Gazecie Wyborczej Płock dyrektor sanepidu Romuald Ostrowski, mężczyzna nie jest z Płocka ani z powiatu Płockiego.

Koronaporadnik Federa: Jak zachować bezpieczny dystans?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE